اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

حمایت واحدهای دانشگاه آزاد از شرکت های فناور

حمایت واحدهای دانشگاه آزاد از شرکت های فناور

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد مهدی طهرانچیبعدازظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان در جمع خبرنگاران اظهارکرد:ارتباط با اقتصاد شهری و ایجاد توانمندی لازم برای حل مشکلات شهری ،استانی و ملی از موضوعات جدیدی است که در دستور کار واحدهای این دانشگاه قرار گرفته است.

وی افزود:واحد فناوری توانسته اند با این حمایت ایندانشگاه در بخش هایزیست بوم ، علم ، فناوری ونوآوری اقدامات خوبی را به انجام رسانند وحمایت از دیگر شرکت ها نیز دنبال می شود.

خبر جدید  بازدید دکتر طهرانچی از شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه آزاد قوچان‎

رئیس دانشگاه ازاد اسلامیخاطر نشان کرد : جوانان وقتی ببینند دانشگاه آزاد در محیط خود به خلاقیت بها می دهد علاقه مند ورود به دانشگاه آزاد می شوند و پس از پایان تحصیلات می توانند در زمینه کسب و کار به عنوان یک فرد موفق و کارآفرین عمل کنند.

طهرانچی تاکید کرد: چون شرکت های فناور شرکت های نوپایی هستند نیاز است تا حمایت لازم از سوی دانشگاه صورت گیرد تا بتوانند وارد عرصه تولید شود که اگر همه واحد های دانشگاهی بتوانند به این شیوه حرکت کنند در بستر سازی برای اشتغال دانش بنیان نیز موفق خواهیم بود.

خبر جدید  جمعیت پلنگ ها در خراسان رضوی به ۱۰۰ قلاده رسیده است

وی با اشاره به بازدید خود از دانشگاه آزاد قوچان بیان کرد: این واحد دانشگاهی در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه های پیش رو بوده و امکانات خوبی دارد و باید به حوزه شرکت های دانش بنیان نیز توجه کند.

کد خبر ۴۵۲۸۹۷۴


منبع :: https://www.mehrnews.comپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *