اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن است

حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد کازری روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت یاد ۲۷ پاسدار شهید حادثه تروریستی استان سیستان و بلوچستان که در تربت حیدریه برگزار شد، افزود: این حمله تروریستی نه به عنوان یک عملیات نظامی و شجاعانه بلکه به منزله اقدامی از روی ضعف و ناتوانی در برابر اقتدار ملت و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بود.
وی اظهار داشت: در شرایطی که جبهه استکبار با همراهی مزدوران منطقه ای و داخلی همه امکانات و تجهیزات خود را در جنگ روانی، اقتصادی و رسانه ای بسیج کرده بود تا مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب خود را برگزار نکنند، اما از آنجا که مردم با وجود همه مشکلات بوجود آمده دوستدار انقلاب و نظام خود هستند، در یک همایش عظیم حماسه سیاسی دیگری را در یوم الله ۲۲ بهمن خلق کردند که دشمنان نظام نتوانستند آن را تحمل کنند.
وی گفت: به دنبال این حماسه سیاسی، بیانیه رهبری نیز دشمن را غافلگیر کرد.
این استاد حوزه و دانشگاه افزود: مردم در یوم الله ۲۲ بهمن با تجدید عهد و پیمان با آرمانهای انقلاب اسلامی به مسئولان گوشزد کردند باید در حیطه مسئولیتی خود و با همت شبانه روزی و روحیه جهادی و انقلابی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه تلاش کنند.
وی اظهار داشت: امروز اگر کسی گمان می کند ریشه حل مشکلات ما در خارج و با اتکا به غربی هاست دچار خطای محاسباتی و نابخشودنی شده زیرا ریشه حل بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی در داخل کشور نهفته که فقط توسط مدیران لایق، دلسوز، جهادی و انقلابی حل و فصل می شود.
وی گفت: دشمن نمی تواند تحمل کند که ملتی در جهان بدون اتکا به آمریکا و غرب، حیات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارد.
در این مراسم اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان اجرایی و نیروهای مسلح مستقر در تربت حیدریه حضور داشتند.
تربت حیدریه با ۲۲۵ هزار نفر جمعیت، در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.
۷۰۷۹/۶۱۲۱ / ۶۰۵۳

خبر جدید  گفتمان عمومی در زمینه برجام و FATF باید اصلاح شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *