اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

حوزه کتابخوانی در کشور وضعیت نگران کننده ای دارد

حوزه کتابخوانی در کشور وضعیت نگران کننده ای دارد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر روز پنجشنبه در نشست کتابخوان بهارستان در مشهد اظهار کرد: متاسفانه فضای نگران کننده ای در حوزه کتابخوانی وجود دارد و باید برای مدیریت این بحران تلاش کرد.

وی افزود:سرانه مطالعه به شدت در حال حاضر در کشور پایین است که باید برای آن تدبیری اندیشیده شود و در این راستاوجود کتابخانه و در دسترس بودن کتاب می تواند به افزایش شاخص های این حوزه کمک کند.

خبر جدید  فتنه جدید را دریابیم/ 3 خصوصیت فتنه 88

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در مشهد به عنوان شهر مذهبی اگر کتابخانه های خصوصی را کنار بگذاریم طبق گزارش هااستفاده از کتاب و فضای مورد بهره برداری در مشهد از همه کشور پایین تر است.

پژمانفر در ادامه گفت: یکی از مسائلی که امروز جوانان ما به شدت به آن درگیر شده اند اتفاقات سال ۸۸ بود اما بررسی این اتفاق به معنای روشن شدن واقعیت های پنهان مانده این دوران برای نسل جدید و حتی کسانی است که در این فتنه حضور داشتند وکتاب فتنه تقلبتوانسته به مخاطب بخشی از مسائل مورد غفلت را ارائه کند.

خبر جدید  فعالیت ۵۳ مرکز دیالیز خراسان رضوی در ایام نوروز

وی تصریح کرد:در این کتاب تلاش شده به جلسات با مقام معظم رهبری در سال ۸۸ پرداخته و در این زمینه گفتگو شود زیرا اطلاع پیدا کردن از واقعیات را حق مردم می دانم.

کد خبر ۴۵۱۶۰۵۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  گزارش منشأ ریزگردهای خارجی خراسان رضوی آماده شده است


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *