اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خادم‌یاران بنیاد سلامت آستان قدس رضوی به روستاهای محروم کلات اعزام شدند

خادم‌یاران بنیاد سلامت آستان قدس رضوی به روستاهای محروم کلات اعزام شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس،به نقل از آستان نیوز، جمعی از خادمیاران سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در ادامه برنامههای جهادی این بنیاد در مناطق محروم خراسان رضویبه روستاهای کمبرخوردار کلات اعزام شدند.

خادمیاران سلامت این کاروان در قالب هشت تیم پزشکی که هر تیم شامل پزشک عمومی، پرستار و نیروهای اجرایی است، در هشت روستای کلات تقسیم شدند تا با ارائه خدماتی مانند معاینه رایگان بیماران و کنترل فشار خون به مردم این منطقه خدماترسانی کنند.

خبر جدید  سلسله نشست‌های شعر حماسی در حوزه هنری خراسان رضوی برگزار می‌شود

همچنین بیمارانی که نیاز به خدمات تخصصی پزشکی دارنددر این اردوی جهادی که نخستین مرحله ارائه خدمات پزشکی رایگان بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در منطقه کلات بهشمار میرود، شناسایی شده و به آنان برگه ارجاع برای بهرهمندی از خدمات تخصصی خادمیاران این بنیاد ارائه میشود. مرحله دوم اردوی جهادی کلات با حضور تیم پزشکان متخصص خادمیار سلامت آستان قدس رضوی در نیمه دوم دیماه سال جاری در این منطقه برگزار میشود.

بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی) در منشور خدمت و همچنین با توجه به دستورات تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر خدمت به افراد محروم جامعه، خدمت به اقشار آسیبپذیر را در حوزه درمان با جدیت پیگیری میکند که آذرماه سال جاری نیز کاروان خادمیاران سلامت این بنیاد به بیماران محروم روستاهای بخش بالا ولایت شهرستان باخرز خدمات درمانی تخصصی رایگان ارائه دادند.

خبر جدید  رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *