اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خانه ووشوی خراسان رضوی پس از گذشت ۱۲ سال افتتاح شد

خانه ووشوی خراسان رضوی پس از گذشت ۱۲ سال افتتاح شد

زهره قرایی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس، اظهار داشت: با وجود فقدانخانه ووشو در مشهد و استان، پیش از این مسابقات گوناگونی برگزار شد و ورزشکاران در آن مسابقات مدالهای مختلفی کسب کردند، به عنوان مثال ورزشکاران استان در المپیاد کشوری صاحب دو مدال طلا شدند.

وی تصریح کرد: امروز خانه ووشو پس از گذشت ۱۲ سال افتتاح شد، ورزشکاران تا سال ۸۹ سالن ورزشی ووشو در اختیار داشتند و عملکرد فوقالعادهای در کشور داشتند، از سال ۸۹ به بعد سالن ورزشی از دسترس آنها خارج شد و نتوانستند مانند گذشته افتخارآفرینی کنند.

نایب رئیس بانوان هیئت ووشوی خراسان رضوی گفت: ورزشکاران اُفت کردند اما هنوز مدالآوری میکنند، با این وجود تا امروز هیچ ارگانی به هیئت ووشوی استان کمک نکرد، در هر صورت خانه ووشو در اختیار ورزشکاران قرار گرفت و آنها از این پس میتوانند بدون دغدغه تمرینات خود را اجرایی کنند.

خبر جدید  تمام روستاهای خراسان رضوی از نعمت برق برخوردارند

وی تصریح کرد: با افتتاح خانه ووشو، فرش تالوفیلد در محل اصلی پهن میشود، همچنین ۲۰ روز از ساخت سکوهای ساندا نیز میگذرد و آنها نیز در محل خود قرار داده میشوند، در صورت همکاری سایر ارگانها با هیئت، شرایط ووشو از وضعیت کنونی نیز بهتر میشود.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  بارش شدید باران در خراسان رضوی؛ احتمال سیلاب در مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *