اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خانه گفت‌وگو تا پایان امسال در مشهدمقدس راه‌اندازی می‌شود

خانه گفت‌وگو تا پایان امسال در مشهدمقدس راه‌اندازی می‌شود

به گزارشخبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، هادی بختیاری امشب در همایش «گفتگو، مدارا و همزیستی و بازخوانی الگوی رهبری اجتماعی امام موسی صدر» که در تالار شهر مشهد برگزار شد اظهار داشت:جامعه ما مبتلا به بیماریهای اجتماعی است و راه درمان را آعاز گفتوگوهای متعدد در حجم زیاد باید دانست تا هم تفاهم ایجاد کرد و هم به اقدامی منسجم تبدیل شود.

خبر جدید  پیگیری تلفنی رئیس جمهور درباره آخرین وضعیت خراسان رضوی پس از بارندگی‌های اخیر

وی تصریح کرد: مسائلیکه در سطح شهر با آنها روبرو هستیم، چه در حوزه مدیریت شهری و چهدیگر حوزهها گفتگو طریقی باشد برای راه حل و امید است تا پایان سال خانه گفتوگو را راهاندازی کنیم.

بختیاری بیان کرد: در سطح شهر، نهادها در پررنگکردن گفتوگو به عنوان برند تاکید داشته و این را به عنوان راهبرد و ایجاد تفاهم در درون سازمان شهرداریو مردم و چه دیگر سازمانهادنبال کرده و به امید رسیدنبه یک فهم مشترک هستیم.

وی تاکید کرد:نمایش تئاتری با موضوع شهید و شهادت روی صحنه رفت و برایمقابل توجه بود که مخاطبان این نمایش از ابتدای نمایش تحت تاثیر قرار گرفته و ارتباط عاطفی شدیدی بین نمایش و مخاطب صورت گرفت.

خبر جدید  کدام کشور بالاترین مبلغ سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی را دارد؟

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد افزود: آنچه در شخصیت موسی صدر من را متاثر میکند ارتباط بدون توجه به اختلافات مذهبی و قومی است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *