اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

خدمت به مردم باید سرلوحه مسئولین باشد

خدمت به مردم باید سرلوحه مسئولین باشد

امام جمعه سبزوار گفت: مسئولین در هر سمتی که هستند خدمت به ملت را سرلوحه خود قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ حجت الاسلام مقیسه در جلسه شورای اداری سبزوار با بیان اینکه یکی از مطالبی که مسئولین در جمهوری اسلامی باید به آن توجه ویژه داشته باشند این موضوع است که مسئولیت جایگاهی است که باید از طریق آن حوائج مردم را برطرف کرد اظهار داشت: خداوند توفیقی را به مسئولین داده که باید به چشم فرصت برای خدمت و برطرف کردن مشکلات مردم نگاه کرد.

خبر جدید  ۳۸۰۰ هکتار از اراضی خراسان جنوبی زیر کشت گیاهان دارویی است

وی با بیان اینکه این توفیق همیشگی نبوده و فرصت‌ها زود‌تر از آنچه فکر کنیم از کف می‌رود تصریح کرد: باید تا آنجایی که قانون و مقررات اجازه می‌دهد در راستای خدمت رسانی به نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.

مقیسه در ادامه با اشاره به آغاز جشن‌های انقلاب و دهه مبارک فجر تاکید کرد: ضد انقلاب سعی دارد ملت ایران را مایوس کرده و خدمات حکومت اسلامی را کم رنگ جلوه دهد.

خبر جدید  ۱.۶ دهم تخت بیمارستانی به ازاء هر هزار نفر

امام جمعه سبزوار با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت بیان و تببین خدمات جمهوری اسلامی است ادامه داد: خدمات در هر دولتی که انجام گرفته باید بیان شود و مسئولین با غنیمت شمردن این فرصت با حضور در مدارس و دانشگاه‌ها نسل جوان و نوجوان را با دستاورد‌های انقلاب آشنا کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سبزوار شهری است با سابقه مذهبی و از دیر باز به دارالمومنین مشهور بوده است تاکید کرد: اعضای اتاق اصناف باید تدابیری بیاندیشند که همزمان با مناسبت‌ها مذهبی و ملی واحد‌های صنفی شهر آذین بندی مناسب با ایام را انجام دهند.

خبر جدید  ورودملي پوشان خراساني تيم شنا به مشهد

امام جمعه سبزوار همچنین در این جلسه درپی سخنرانی نماینده یکی از رسانه‌ها در شورای اداری شهرستان عنوان کرد: فرمانداری در خصوص دادن فرصت مساوی به همه رسانه‌ها برای معرفی ویژگی‌های خود اقدام کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *