اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خراسان‌رضوی|روستاهای محروم گناباد از تیررس بازدید معاون مناطق محروم کشور بازماندند

خراسان‌رضوی|روستاهای محروم گناباد از تیررس بازدید معاون مناطق محروم کشور بازماندند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، حضور مسئولان کشوری در شهرستانها جهت بازدید از فعالیتهای صورت گرفته و در جریان قرار گرفتن مشکلات آن شهرستان و بازکردن گرههای احتمالی است.

معمولا در سفرهای شهرستانی مسئولان از پروژهها بازدید و مشکلات آنها مرتفع میشود امادر سفر روز گذشته محمد امید؛معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به شهرستان گناباد این مهم با توجه به نوع مسئولیت ایشان صورت نگرفته و مورد انتقاد روستائیان گناباد قرار گرفت.

در این سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشوراز پروژههایی در این شهرستان بازدید کردکه به ثمر رسیدهاند؛ همچنیناز روستاهایی که مهاجرت ندارند بازدید صورت گرفتو این در صورتی است که امید در گفتوگو با رسانهها دلیل این سفر را بررسی وضعیت روستاهای محروم و هدف از پرداخت وام اشتغال روستایی را جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر اعلام کرده است.

یکی از اعضای شورای اسلامی روشناوند در این زمینهبه خبرنگار تسنیم گفت: روستای روشناوند بیش از ۳ هزار نفر جمعیت دارد امااین روستا کوچههای بدون آسفالت زیادی دارد و یا جوانان روستا همچنان برای ایجاد اشتغال مشکلاتی دارند اماآقای امید از روستاهایی که کمتر مشکل دارند بازدید کردهاند.

کابلی از اهالی روستای گیسور نیز در زمینهسفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به گناباد گفت: همیشه بازدید مسئولان از روستاهایی بوده که مشکل کمتر دارند و این باید برعکس باشد و مسئولان از روستاهای محروم بازدید کنند.

وی ادامه داد: روستای گیسور با جمعیت بالای هزار نفر همچنان از گاز برخوردار نیست و در حوزه کشاورزی با داشتن چندین چاه آب ولی صنایع تبدیلی و دامداری درستی وجود ندارد که سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به این روستا و بازدید ایشان میتوانست در کمک به جوانان برای ایجاد اشتغال کمک شایانی کند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  وزش باد شدید و رگبارهای موقتی استان خراسان رضوی را دربر می‌گیرد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *