اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خراسان‌رضوی|عضو شورای مرکزی حزب موتلفه: «دائمی‌بودن انقلاب» نقطه محوری بیانیه گام دوم انقلاب است

خراسان‌رضوی|عضو شورای مرکزی حزب موتلفه: «دائمی‌بودن انقلاب» نقطه محوری بیانیه گام دوم انقلاب است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، حمیدرضا ترقی صبح امروزدر نشست تخصصی اهداف گام دوم انقلاب اظهار داشت: انقلابها بعد از دوران تثبیت و نظامسازی، نوعاً برای تداوم از روحیه انقلابی خارجو برای حفظ آن باید مبارزه کنند و برای حفظ نظام جدید و جایگزین کردن نظام مورد علاقه خودشان دست و پنجه نرم میکنند و مجبور هستند برای حفظ نظام جدید هم با دشمنان داخلی و خارجی مبارزه و نوعا به محافظهکاری روی میآورند و آرمانهای خود را فراموش میکنند که میتوان به انقلاب روسیه، فرانسه و چین اشاره کرد.

وی ادامه داد: در این نوع انقلابها، مردم حوصله تداوم و مبارزهو تحمل جنگ داخلی را ندارند و به دنبال رفاه و زندگی هستند و کمال معنوی و اخلاقی برایشان مهم نیست.

خبر جدید  جوان ۲۲ ساله مشهدی با شلیک گلوله به قتل رسید

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اظهار داشت: اگر انقلاب اسلامی ما امروز چهلمین سال پیروزی خودش را جشن گرفته و اگر انقلاب اسلامی ما تنها انقلابی است که ملت به آرمانها خیانت نکردهو در خط و مسیر اولیهادامه میدهد و اگر اکنون انقلاب اسلامی توانسته مرز خود را با دشمنانش حفظ کند، برای آن است که با انقلابهای دیگر فرق میکند و علت آن رهبری با تقوا و مخلص و کاریزما و مومن است که توانسته تاکنون انقلاب را هدایتو در مسیر آرمانها و اصولش پیش ببرد و ملتی وفادار به رهبرش و آرمانها و پایبند به اصول و ارزشها نیز حاضر است که نمونه و بینظیر در بین انقلابهای موجود است.

ترقی خاطرنشان کرد: وحدت و انسجامی که این ملت در راه موانع و مشکلات داشتهاند در بین کشورها کاملا استثنایی بودهو با دست خالی و با ایمان به خدا و رهبری توانستهاند این انقلاب را به ۴۰ سالگی پیروزی آن برسانند. در طول این ۴۰ سال براساس بیانیه گام دوم رهبری، هم دستاورهای عظیمی داشتهایم و هم فداکاریها و حماسههای بسیار بزرگی را شاهد بوده و هم چالشهای فراوان و موانعی بوده که توانستهایم با همت مردم و هدایتهای رهبری پشت سر بگذریم وضعفها و نقصها و اشتباهاتی بوده که این اشتباهات را هم جبران کردیم و هم در حال جبران آن هستیم.

خبر جدید  ۱۳ حفار غیرمجاز در قوچان دستگیر شدند

معاون حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: این ویژگیها است که انقلاب اسلامی ما را در این مرحله حساس و بسیار مهم، دارای یک جایگاه و موقعیت بسیار مهم در عرصه بینالمللی کردهو نکتهای که در گام دوم مهم است این است که در گام اول چه کارهایی انجام دادهایم و در گام دوم چه مراحلی باید طی کنیم؟

خبر جدید  ۲۳۵ حادثه دیده در طرح زمستانی هلال‌احمر خراسان‌رضوی امدادرسانی شدند

ترقی افزود: اگر براساس دیدگاه مقام معظم رهبریفرآیند انقلاب اسلامی را به ۵ مرحله تقسیم کنیم، مرحله انقلاب اسلامی و استقرار و تاسیس نظام جمهوری اسلامی که مرحله اول و دوم است آن را پشت سر گذاشتهایم و مراحل سوم و چهارم و پنجم باقی مانده که دولت سازی اسلامی، جامعه سازی اسلامی و رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *