اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خراسان‌رضوی|وزیر ورزش: ۴ استادیوم ورزشی تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

خراسان‌رضوی|وزیر ورزش: ۴ استادیوم ورزشی تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تربتحیدریه، مسعود سلطانیفر ظهر امروز در مراسم بهرهبرداری از استادیوم ۵ هزار نفری آزادی تربتحیدریه اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی تلاشهای بسیاری را صورت دادند تا مردم فجر چهلم انقلاب اسلامی را مشاهده نکنند اما با همدلی میان مردم و دولتمردان در دستیابی به این اهداف موفق نخواهند بود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه امروز کشور دارای شرایط ویژهای است گفت: تنها با همدلی میان تمامی دستگاهها و مردم است که میتوان از این شرایط سخت عبور کرد.

خبر جدید  ‌پیاز زعفران را برخی قاچاقی در اختیار افغانستان قرار داده‌اند

سلطانیفر با بیان اینکهتاکنون ۶ استادیوم ورزشی در اقصی نقاط کشور به بهره برداری رسیده و در تلاش هستیم تا پایان امسال ۴ استادیوم دیگر را نیز به بهرهبرداری برسانیم، گفت: محدودیتهای درآمدی و مالی در این حوزه همچنان وجود دارد اما با تاکید رئیسجمهور تلاش کردیم امسال را تبدیل به سال کار و تلاش کنیم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: امیدواریمدر کنارپروژههایی مانند استادیومها بتوانیمپروژههای دیگری همچون استخر، سالنهای ورزشی و مجموعههای ورزشی را به بهره برداری برسانیم و آنها را از سوی دولت به مردم هدیه دهیم.

خبر جدید  خراسان رضوی| ظرفیت‌هایی که مغفول واقع شد؛ طرح گردشگری «ژئوپارک» گناباد کلید می‌خورد

سلطانی فر با آرزوی توفیق برای تیم ملی کشورمان در رقابتهای جام ملتهای آسیا افزود: امیدواریم با کوشش و همت ملیپوشان در این رقابتها موفق باشند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *