اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خراسان‌رضوی|وزیر ورزش: ۴ استادیوم ورزشی تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

خراسان‌رضوی|وزیر ورزش: ۴ استادیوم ورزشی تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تربتحیدریه، مسعود سلطانیفر ظهر امروز در مراسم بهرهبرداری از استادیوم ۵ هزار نفری آزادی تربتحیدریه اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی تلاشهای بسیاری را صورت دادند تا مردم فجر چهلم انقلاب اسلامی را مشاهده نکنند اما با همدلی میان مردم و دولتمردان در دستیابی به این اهداف موفق نخواهند بود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه امروز کشور دارای شرایط ویژهای است گفت: تنها با همدلی میان تمامی دستگاهها و مردم است که میتوان از این شرایط سخت عبور کرد.

خبر جدید  مشهد| آثار جشنواره فیلم بین‌المللی «جامعه ایمن» قابلیت اکران در رسانه ملی را دارد

سلطانیفر با بیان اینکهتاکنون ۶ استادیوم ورزشی در اقصی نقاط کشور به بهره برداری رسیده و در تلاش هستیم تا پایان امسال ۴ استادیوم دیگر را نیز به بهرهبرداری برسانیم، گفت: محدودیتهای درآمدی و مالی در این حوزه همچنان وجود دارد اما با تاکید رئیسجمهور تلاش کردیم امسال را تبدیل به سال کار و تلاش کنیم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: امیدواریمدر کنارپروژههایی مانند استادیومها بتوانیمپروژههای دیگری همچون استخر، سالنهای ورزشی و مجموعههای ورزشی را به بهره برداری برسانیم و آنها را از سوی دولت به مردم هدیه دهیم.

خبر جدید  حرم امام رضا(ع) مهیای برگزاری شب قدر؛ ندای میلیونی «الغوث الغوث» در بارگاه رضوی طنین انداز می‌شود

سلطانی فر با آرزوی توفیق برای تیم ملی کشورمان در رقابتهای جام ملتهای آسیا افزود: امیدواریم با کوشش و همت ملیپوشان در این رقابتها موفق باشند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *