اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خراسان‌رضوی|کپسول گاز در گناباد کمیاب شد؛ وانت بارها با معضل روبه‌رو هستند

خراسان‌رضوی|کپسول گاز در گناباد کمیاب شد؛ وانت بارها با معضل روبه‌رو هستند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، در چند روز گذشته مردم گناباد از کمبود کپسول گاز در این شهرستان گلایه داشتند و این در صورتی است که شهرستان گناباد و بیشتر روستاهای آن «گازکشی» است.

خبرگزاری تسنیم دفتر خراسانرضوی در راستای پیگیری مطالبات مردم این موضوع را پیگیری کرد که یکی از درخواست کنندگان کپسول به خبرنگار تسنیم اظهار داشت: ما در روستای «گیسور» زندگی میکنیم و این روستا همچنان «گازکشی» نشده و باید از کپسول استفاده کنیم اماچند روز شده مراجعه میکنیم و کپسول نیست.

یکی از جوشکاران گناباددر زمینهکمبود کپسول گاز در این شهرستان اظهار داشت: کار ما به صورتی است که برای برش از گاز کپسول استفاده میکنیم و چند روزی میشود که به صورت سابق کپسول نیست و به سختی تهیه میکنیم.اگر به این شکل باشد در کار ما اختلال ایجاد خواهد شد و نمیتوانیم کار کنیم.

خبر جدید  مرحوم آیت‌الله شاهرودی از مفاخر حوزه علمیه و در فراز و فرودهای مختلف یاور انقلاب بودند‌

کمبود کپسول گاز در گناباد نداریم

علی رضایی؛ رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه گناباد در گفتوگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: یکی از مصارف عمده کپسول گاز در شهرستان متاسفانه استفاده وانت بارها از این سوخت است که برخی مواقع مشکلاتیرا وارد میکند.

وی ادامه داد: با توجه به این که روستاها و شهر گناباد گازرسانی شده و از این نعمت برخوردار هستندمصرف کپسول در این شهرستان زیاد نیست.

خبر جدید  عقب ماندگی مشهد در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی؛ تا پایان سال عقب‌ماندگی برطرف می‌شود

رئیس شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ناحیه گناباد تصریح کرد: طی چند روز گذشته ۴ محموله گاز؛یک مورد مربوط به شرکت بوتان و ۳ مورد نیز برای شرکت آساگاز در شهرستان تخلیه شده است و هم اکنون مشکل خاصی در این مورد نداریم.

رضایی در زمینهنبود بنزین سوپر در این شهرستان نیز اظهار داشت: براساس بخشنامه ابلاغی بنزین سوپر دیگر توزیع نمیشود و این یک مشکل کشوری است و در حال حاضر بنزین سوپر فقط در تهران توزیع میشود.

خبر جدید  ۸۵ امضاء برای استیضاح یک وزیر جمع‌آوری ‌شد اما بلافاصله به زیر ۱۰ امضاء ‌رسید

وی افزود: پیگیریهاییداشتهایم تا در صورت امکان بنزین سوپر به شهرستان نیز داده شود البته یک تریلر بنزین سوپر در گناباد در مدت یک ماه مصرف میشود و زیاد متقاضی ندارد.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *