اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خراسان رضوی|«کم‌کاری» مهم‌ترین عامل معضلات اقتصادی اخیر جامعه است

خراسان رضوی|«کم‌کاری» مهم‌ترین عامل معضلات اقتصادی اخیر جامعه است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، حجتالاسلام مهدیماندگاری شامگاه پنجشنبه در دومین یادواره شهدای روستای حاجیآباد گناباد اظهار داشت: شهدا به واسطه معامله با خدا، داراییهای زیادی دارند که دارایی شهدا این است که خدا خریدار آنهاست؛ شهدا اگر در عهد رسولالله(ص) بودند،اجازه نمیدادند مسیر اتفاقات به شکلی که رخ داده، صورت بگیرد.

ماندگاری تصریح کرد: خیلیها بهشت میروند اماامام حسین(ع)را نمیبینند اماشهدا ائمه(ع) را میبینند و شهدا در بهشت از جایگاه خاصی برخوردار هستند و در حضور ائمه(ع) هستند.

خبر جدید  مشهد|تهدیدات دشمن در آستانه ۲۲ بهمن حضور مردم را حماسی‌تر می‌کند

وی با اشاره به اینکهمتاسفانه امروز در کشور ما صداقت کمرنگ شده است تاکید کرد:در قیامت دهان ما بسته است امازخمهای بدن بیانگر ونشانگر این است که چه کسانیبرای اعتقاداتشان جنگیدهاند.

استاد حوزه علمیه با بیان خاطرهای از شهید رجایی در زمینه سادهزیستی گفت: وی در سفره خود تنها از یک نوع غذا استفاده میکردامامتاسفانه امروز مسئولانی که برایخرید گوشت مشکل ندارند،صدای مردم را نمیفهمند.مشکل اقتصادی،به دلیل کمکاری، حرامخواری وتحریمها است و اینکه حلالخورها تنهاخور شدند.

خبر جدید  ویژه برنامه‌های شهادت امام سجاد(ع) در حرم رضوی برگزار می‌شود

ماندگاری اظهار کرد: شهدا تکلیف خود را تشخیص وبه موقع و کامل آن را انجام دادند پس ما نیز با الگو گرفتن از شهدا در تکلیف با خدا معامله میکنیم. مسئولان ما نیز با حقوق معامله نکنند، با خدا معامله کنند.

وی با تاکید بر اینکه امروز جنگ اقتصادی است تصریح کرد: مردم باید کمککار یکدیگر باشند؛ برگزاری این قبیل یادوارهها نیز به معنای یادآوری نام شهدا و مجاهدت در مسیر شهدای گرانقدر است.

خبر جدید  قهرمان خراسانی ووشو کشور: هدفم قهرمانی جهان است؛ توجهی به مدال‌آوران ووشو نمی‌شود

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *