اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خراسان رضوی باید الگوی کشور در مصرف صحیح آب شود

خراسان رضوی باید الگوی کشور در مصرف صحیح آب شود

به گزارش خبرنگار مهر، رضا اردکانیان پنجشنبه شب در مراسم تکریم و معارفه مدیران آب و فاضلاب و برق خراسان رضوی در محل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی اظهار کرد: این استانباید به عنوان کارگاه آموزشی موثر در جهت توسعه روشهای صحیح مصرف آب در کشور و الگویی برای سایر استانها شود.

وی افزود:کشور از مزیت های نسبی مهمی برخوردار است، منابع و معادن و موقعیت خاص جغرافیایی دارد ولی یکی از مزیت های مهم ما ظرفیت بالقوه وجود منابع انسانی است که می توان آن را مهمترین مزیت دانست.

خبر جدید  برخورد با هر گونه ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی گلبهار

وزیر نیرو ادامه داد: ازقوه به فعل در آوردن این مزیت رمز پیروزی های ما در عرصه های مختلف خواهد بود و ناکامی های ما نیز از همین عامل ناشی می شود.

وی تصریح کرد:باید شایسته سالاری در تمام مناصب اعم از مدیریتی و حتی در سطوح پایین تر رعایت شود و در وزارت نیرو نیز راه برای ورود مدیران توانمند و شایسته باز است و حتی مدیرانی خارج از مجوعه در صورت اثبات توانمندی می توانند وارد مجموعه شوند.

خبر جدید  آغاز احداث دو خوابگاه ورزشی در مشهد

اردکانیان گفت:دریچه انتخاب مدیران نباید محدود باشد وباید از افراد شایسته استفاده شود و مدیرانی که امروز منصوب می شوند با لحاظ شایستگی به این مهم نائل شدند ولی باید در نظر داشته باشند کیفیت کار آنها به طور مداوم رصد می شود.

وی بیان کرد:استاندار جدید خراسان رضوی فرد بسیار توانمندی است و عملکرد ایشان در کرمان نیز موفقیت آمیز بوده است و مدیران استان در خدمت وی برای اجرای برنامه هایی برای مدیریت آب و انرژی استان خواهند بود.

خبر جدید  همزمان با دهه فجر از ۱۸۰۰ پروژه در خراسان رضوی بهره برداری می شود

وزیر نیرو تاکید کرد: برنامه های باید به سمتی حرکت کند که دغدغه ای برای تامین انرژی در استان و به ویژه تامین آب نباشد.

کد خبر ۴۵۲۹۸۲۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *