اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خراسان رضوی ظرفیت تبدیل شدن به الگوی برتر اقتصاد مقاومتی را دارد

خراسان رضوی ظرفیت تبدیل شدن به الگوی برتر اقتصاد مقاومتی را دارد

به گزارش خبرنگارمهر،علیرضا رزم حسینی ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضویکهدر بخشداری احمدآباد مشهد برگزار شد اظهار کرد: تلاش می کنیم در آغاز دهه پنجم انقلاب خراسان رضوی را به شکلی متفاوت از گذشته و کارآمدتر اداره کنیم زیرا این استان ظرفیت و توان را دارد که در کشور تبدیل به الگویی بی نظیر شود.

وی افزود:درطرح توسعه اقتصادی که با عنوان مثلث توسعه اقتصادی در استان دنبال می شود ، هدف پیگیری و تحقق منویات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید در اجرای اقتصاد مقاومتی به مفهوم واقعی آن است اقتصادی که مبتنی بر مردم محوری است.

خبر جدید  ادای احترام به شهدا در نخستین روز کاری استاندار خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی ادامه داد:در این طرح ما می خواهیم خراسان رضوی را با ظرفیت شرکت های توانمند ، بزرگ و توسعه گرا اداره کنیم و توان و تخصص و قدرت ریسک پذیری بالای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی را به عنوان مجاهدین اقتصادی بیش از گذشته پای کار بیاوریم .

وی گفت:با ایجاد اشتغال و انجام کارهای فرهنگی و خدماتی، زمینه تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و توسعه منطقه ای را فراهم می کنیم و با ظرفیت های منطقه و منابع خرد مردمی و شرکت های توسعه گرا اشتغال و رفاه مناسب را برای مردم ایجاد خواهیم کرد.

خبر جدید  وزیر ارتباطات به ادعای کریمی قدوسی واکنش نشان داد!

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد:نقش علمای دین در ترویج و توسعه فرهنگ اقتصاد مقاومتی در بین مردم بی بدیل است و باید این همراهی را داشته باشیم تا شاهد مشارکت و حضور همه جانبه مردم در اجرای مدل اقتصادی و توسعه منطقه ای باشیم.

وی بیان کرد:مقدمه اجرایی شدن مدل اقتصاد مقاومتی، تفاهم و همدلی همه بخش های جامعه ازجمله نمایندگان مجلس، فعالان اقتصادی و بخش اجرایی و حاکمیتی و نیز ائمه جمعه ونخبگان جامعه است.

خبر جدید  افتتاح ۶پروژه فرهنگی و ورزشی با حضور تولیت آستان قدس رضوی در مشهد

رزم حسینی تصریح کرد :در صنایع بزرگ برای هر فرصت شغلی باید یک میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شود اما در حوزه مشاغل خانگی و خرد با ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان سرمایه گذاری می توان یک نفر از اعضای خانوار را شاغل کرد.

کد خبر ۴۵۴۷۸۳۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *