اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

خراسان رضوی قهرمان کوراش بزرگسالان کشور شد

خراسان رضوی قهرمان کوراش بزرگسالان کشور شد

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، علیرضا دلیر با بیان اینکه مرحله نهایی رقابت های کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی روز گذشته در یزد پایان یافت، از قهرمانی تیم کوراش بزرگسالان خراسان رضوی در این دوره از رقابتها خبر داد.

وی افزود: در این رقابتها تیم خراسان رضوی با کسب ۳ مدال طلا یک نقره و ۳ برنز بالاتر از تهران و خراسان شمالی قرار گرفت و به مقام قهرمانی کشور رسید.

خبر جدید  امر به معروف و نهی از منکر فقط در حوزه اخلاقیات نیست

 مسوول انجمن کوراش هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی با اشاره به درخشش نمایندگان استان در این رقابتها، بیان کرد: جعفرفیزورآبادی، امیدتزتک و جعفرپهلوانی از خراسان رضوی به ترتیب در اوزان ۶۶، ۸۱ و +۹۰ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند.

IMG_20180203_112746

دلیر، سرمربی تیم ملی کوراش کشور شد

مسوول انجمن کوراش خراسان رضوی به کسب مدال نقره قاسم احدی در وزن ۹۰ کیلوگرم رقابتهای قهرمانی کشور اشاره کرد و ادامه داد: آرمین بندار و وحید جدی مشترکا در وزن ۶۶ کیلوگرم وخسرو رحیمی در وزن+۹۰ کیلوگرم این رقابتها به مقام سوم رسیدند وبه همراه دیگر مقام آوران استان به اردوی تیم ملی راه یافتند.

خبر جدید  محور اصلی زندگی انسان‌ها باید تبعیت از تعالیم ارزنده قرآن کریم باشد

وی با بیان اینکه علی معلومات و وحید غفوریان هدایت تیم خراسان رضوی را  برعهده داشتند،خاطر نشان کرد: تیم ملی کوراش کشور با سرمربی گری خسرو دلیر مربی ارزنده مشهدی خود، بازیهای آسیا جاکارتای اندونزی را درسال آینده پیش رو دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *