اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

خراسان رضوی میزبان دور دوم مسابقات کشوری اسنوکر و پاکت

خراسان رضوی میزبان دور دوم مسابقات کشوری اسنوکر و پاکت

رئیس هیئت بیلیارد و بولینگ خراسان رضوی گفت: در مردادماه میزبان دور دوم مسابقات کشوری اسنوکر و پاکت خواهیم‌بود.
حمزه حکیم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص وضعیت هیئت بیلیارد و بولینگ خراسان رضوی، اظهار کرد: تاریخ مجمع انتخابات ریاست هیئت هنوز اعلام نشده، اداره کل باید با فدراسیون مکاتبه کند تا نفرات مجمع معرفی شده و فدراسیون تاریخ برگزای مجمع را مشخص کند.
وی در خصوص اولین اعزام یک ورزشکار خراسانی به مسابقات آسیایی یادآور شد: ارسلان اسماعیل‌نژاد برای اولین بار در تاریخ بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی به مسابقات آسیایی رفت که متاسفانه نتوانست نتیجه دلخواه خود را بگیرد، اما با این وجود این اعزام را نقطه عطفی برای هیئت می‌دانیم. امیدواریم این موضوع عاملی باشد تا در آینده بازیکنان باعلاقه و انگیزه بیشتری در مسابقات شرکت کنند تا بیش از پیش شاهد موفقیت باشیم.
رئیس هیئت بیلیارد و بولینگ خراسان رضوی عنوان کرد: حدود دو هفته قبل، مسابقات بولینگ جایزه بزرگ خراسان رضوی را برگزار کردیم. همچنین در مردادماه جاری، میزبان دور دوم مسابقات کشوری اسنوکر و پاکت هستیم.
حکیم‌پور در خصوص باشگاه‌های بیلیارد برای بانوان تصریح کرد: فعلا به صورت رسمی باشگاهی برای بانوان ثبت نکردیم اما می‌توان با هماهنگی هیئت، شیفت خاصی را به بانوان علاقه‌مند اختصاص داد. با این حال مسابقات بانوان را برگزار کردیم و در ادامه هم این رقابت‌ها را در سطح مشهد و استان برگزار خواهیم کرد.
وی ادامه داد: در سال گذشته کلاس مربی‌گری در این رشته را برگزار کردیم که در نهایت مربیان زن خوبی به بدنه هیئت اضافه شد. این پتانسیل وجود دارد که بانوان وارد این رشته شده و حتی باشگاه اختصاصی برای خود تاسیس نمایند. خوشبختانه چند باشگاه نسبت به این موضوع ابراز تمایل کرده و برای ثبت باشگاه اقدام کرده‌ و منتظر دریافت مجوز خود هستند.
رئیس هیئت بیلیارد و بولینگ خراسان رضوی تصریح کرد: تعامل بسیار خوبی با اداره کل داشتیم. توانسته‌ایم از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های اداره کل و هیئت به خوبی استفاده کنیم. با دستگاه های دیگر مثل شهرداری برای فضاهای باز در حال عقد تفاهم‌نامه هستیم. برای بحث آموزش و همگانی کردن این ورزش هم با ارگان‌هایی مثل دانشگاه‌ها تعامل کرده‌ایم. قرار است یک دوره مسابقات برای کارکنان و خانواده‌های شهرداری برگزار کنیم. قبل از اینکه من وارد این هیئت شوم، کمیته استعدادیابی تشکیل شده بود که سعی داریم که آن را فعال‌تر کنیم و بیشتر تمرکز خود را بر شهرستان‌ها گذاشته‌ایم.
انتهای پیام
منبع :: خراسان رضوی میزبان دور دوم مسابقات کشوری اسنوکر و پاکت

خبر جدید  بیانیه‌ جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی‌ماه
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *