خراسان ما
خراسان ما

خراسان رضوی| «پیروزی در دیدارهای خانگی»؛ فرمولی که پدیده شهر خودرو را صدرنشین می‌کند

خراسان رضوی| «پیروزی در دیدارهای خانگی»؛ فرمولی که پدیده شهر خودرو را صدرنشین می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر باشگاههای کشور در آبادان موفق به کسب یک امتیاز شد و اینک با ۳۵ امتیاز در رده سوم جدول ردهبندی رقابتهای لیگ برتر باشگاههای کشور قرار گرفته است.

پدیده از سه دیدار خود در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر، ۴ امتیاز کسب کرده که حاصل برتری مقابل استقلال خوزستان، شکست برابر پرسپولیس و تساوی برابر صنعت نفت آبادان است در حالی که پدیده در نیم فصل نخست از این دیدارهای مشابه، ۶ امتیاز را کسب کرده بود و اکنون پدیده در قیاس با نیم فصل نخست خود، دو امتیاز کمتر کسب کرده است.

دیدار پدیدهجمعه سوم اسفندماه برابر سپیدرود رشت در مشهدمقدس است؛ دیداری که قطعا با توجه به شرایط سپیدرود در پائین جدول و شرایط پدیده در بالای جدول کمتر از یک جدال گلادیاتورگونه نیست اما باید دید پدیده میتواند همچنان خود را در نیمه بالایی جدول و به ویژه در میان سه تیم نخست نگه دارد.

اگر واقعبینانه به مسائل نگاه کنیم باید اذعان داشت که نتایج پدیده شهر خودرو در نیم فصل نخست فراتر از انتظار بود و در نیم فصل دوم نیز نتایج واقع بینانه و خوبی کسب کرده به ویژه با توجه به اینکه در دو دیدار از سه دیدار نیم فصل دوم نیز مهمان بوده و برابر پرسپولیس و صنعت نفت آبادان به میدان رفته است.

حتی صدرنشین امروز لیگ برتر یعنی پرسپولیس نیز در آبادان برابر صنعت نفت به نتیجه تساوی یک بر یک رسیده بود و این مهم بیانگر این است که امتیازگیری پدیده شهر خودرو در آبادان کمتر از رقبای صدرجدولی خود نبوده و قطعا باید به آینده پدیده شهر خودرو امیدوار بود.

در این میان بازیهای خانگی پدیده شهر خودرو نقش بارزی در بالاماندن این تیم در جدول ردهبندی لیگ برتر باشگاههای کشور دارد و پدیده شهر خودرو باید بتوان در بازیهای خانگی خود تمامی امتیازات لازم را کسب کند و در بیرون از خانه نیز نباید شکست بخورد و شاید بتواند با همین فرمول تا پایان فصل خود را بالا نگه دارد و حتی قهرمان لیگ برتر شود.

گل محمدی به خوبی نشان داده که یک مربی جوان اما در عین حال باتجربه است و تجربه کاری او در تراکتور و ذوب آهن و پرسپولیس در این فصل از رقابتها بسیار به کار پدیده شهر خودرو آمده و وی قطعا میتواند با تکیه بر این پیشینه پدیده شهر خودرو را در این فصل از رقابتهای لیگ برتر دارای بهترین عنوان ادوار حضور خود در لیگ کند.

شاید اضافه شدن یکی دو بازیکن در این شرایط وضعیت پدیده را بسیار بهتر از گذشته کنداز دست دادن خلعتبری به نظر میرسد که مقداری پدیده را این روزها اذیت میکند و شاید اگر بازیسازی در حد خلعتبری به تیم اضافه شود آنها بتوانند در ادامه لیگ باز هم قامت مدعی خود را ادامه دهند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد