اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

داشتن صبر زندگی را شیرین و مشکلات را حل می کند

داشتن صبر زندگی را شیرین و مشکلات را حل می کند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید مهدی واعظ موسوی دوشنبه شب در مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س) که در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهارکرد: کوثر به معنای خیر کثیر و داشتن حکمت است که برای بدست آوردن آن باید اخلاق خوش داشت و صبوری کرد.

وی افزود: به همین دلیل جهاداکبر که جهاد با نفس استاز حضور در جنگ که جهاد اصغر است مهم تر بوده و باید بدانیم اگر در زندگی صبر داشتیم و سختی ها را تحمل کردیم بسیاری از مشکلات اجتماعی و خانوادگی حل خواهد شد.

خبر جدید  امام جمعه مشهد: توقع مردم از مسئولان، حل مشکلات معیشتی و اقتصادی

سخنران حرم مطهر رضوی تصریح کرد: قرآن تاکید می کند با یکدیگر نزاع و دعوا نداشته باشید واگر کمی تحمل خود را بالا ببریم می توانیم زندگی شیرینی داشته باشیم اما اگر مدام با همسرمان دعوا داشته باشیم زندگی خوبی نخواهیم داشت.

واعظ موسوی تاکید کرد: در دعواهای بین زوج ها هیچ کدام حاضر نیستند از حرف خود کوتاه بیایند و نتیجه آن رسیدن به مرحله طلاق می شود و نباید به بحث و جدال عادل کنیم زیرا زندگی را نابود می کند.

خبر جدید  راهپیمایی بزرگ عفاف و حجاب در مشهدبرگزار شد

وی خاطرنشان کرد: بهترین الگو برای ما ائمه از جمله حضرت فاطمه (س) هستند که در زندگی بهترین رفتار را داشتند اما در برابر دشمنان بسیار قاطع و خشمناک بودند و این درس بزرگی برای ماست.

کد خبر ۴۵۵۲۴۸۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پیکر شهید نیروی انتظامی در تربت جام تشییع شد


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *