دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی بر پیگیری تأسیس یک باب بیمارستان با مالکیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور تأکید کرد. " />دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور راه‌اندازی بیمارستان را پیگیری کند | اخبار مشهد خراسان ما - Part 62188
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور راه‌اندازی بیمارستان را پیگیری کند

دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور راه‌اندازی بیمارستان را پیگیری کند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نیشابور، علی سروریمجد دبیر هیئت امنا و رئیسدانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد امروز با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابوراز بخشهای مختلف این دانشگاه بازدید کرد.

سروریمجد در حاشیه این بازدید در جلسهای با کارمندان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور،نظرو پیشنهاد آنان را شنید.

خبر جدید  مدارس مهارتی بازار سرمایه و تعلیم و تربیت راه‌اندازی می‌شود

رئیسدانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد در این جلسه برتشکیل کارگروههای تخصصی با مشارکت اعضای هیئت علمی و کارکنان برای توسعه دانشگاه در همه جوانب، ارتباط بیشتر و قویتر با مدیران آموزش و پرورش در جذب دانشآموزان سالهای آخر دبیرستانها بهعنوان دانشجویان جدید تأکید کرد.

وی پیگیری تأسیسیک باب بیمارستان با مالکیت واحد نیشابورو توجه بیش ازپیش به مسائل فرهنگی و نقش اجتماعی کارکنان در جامعه را برخی دیگر از برنامههای آینده در واحد نیشابور برشمرد.

خبر جدید  نسل سوم دانشگاه‌ها باید به سمت کارآفرینی حرکت کنند

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *