معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه از دریافت گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار توسط این واحد دانشگاهی خبر داد. " /> دانشگاه آزاد تربت‌حیدریه گواهینامه آزمایشگاه همکار دریافت کرد | اخبار مشهد خراسان ما - Part 66158
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دانشگاه آزاد تربت‌حیدریه گواهینامه آزمایشگاه همکار دریافت کرد

دانشگاه آزاد تربت‌حیدریه گواهینامه آزمایشگاه همکار دریافت کرد

حسین رضایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در تربتحیدریه اظهار کرد: به حول و قوه الهی پس از ۱۰ ماه تلاش و پیگیری مستمر امروز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه موفق شد برای آزمایشگاه بتن مجوز فعالیت آزمایشگاه همکار استاندارد را از سازمان استاندارد دریافت کند.

وی افزود: این واحد دانشگاهی اکنون جزء چهار واحدی است که در خراسانرضوی از این امکان بهرهمند شدهاند. امیدوارم با توجه به ظرفیتهای مشابه در برخی دیگر از گروههای مهندسی بتوانیم با کمک دیگر همکاران هیئت علمی این مسیر را برای آزمایشگاههای دیگر این واحد دانشگاهی دنبال کنیم.

خبر جدید  تقدیر از عضو هيئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در جشنواره رضوی

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه با استفاده از استادان و کارشناسان باتجربه و متخصص و دارابودن آزمایشگاههای مجهز و با امکانات و وسایل آزمایشگاهی استاندارد توانست گواهینامه آزمایشگاه همکار را از اداره کل استاندارد استان خراسان رضوی دریافت کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.irپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *