رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با بیان اینکه دانش‌آموزان سما آموزش‌محور نیستند، گفت: در مدارس سما سعی شده است دانش‌آموزان ایده و عمل را با هم فراگیرند. " /> دانش‌آموزان سما آموزش‌محور نیستند | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

دانش‌آموزان سما آموزش‌محور نیستند

دانش‌آموزان سما آموزش‌محور نیستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گناباد، مجتبی حسنزاده صبح امروز در بازدید از جشنواره جابربنحیان که در دو مقطع دبستانهای دخترانه و پسرانه سمای گناباد برگزار شد، هدف از برپایی این جشنواره را پرورش روحیه خلاقانه، ایدهپرداز، خودباوری و افزایش هیجان مثبت در دانشآموزان عنوان کرد و گفت: جشنواره جابربنحیان و اهداف آن در نهایت تحقق اهداف و آرمانهای متعالی علمی و پژوهشی در این عزیزان که آیندهسازان ایران اسلامی هستند را بهدنبال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دانشآموزان سما فقط آموزش محور نیستند، افزود: در مدارس سما سعی شده است شخصیت دانشآموزان همهجانبه رشد پیدا کند و ایده و عمل را با هم فراگیرند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد مؤید گفتههای خود را ایدههای خلاقانه دانشآموزان سما در جشنواره جابربنحیان و جشنوارههای مشابه، کسب موفقیتهای علمی، هنری و ورزشی در شهرستان و استان ذکر کرد.

حسنزاده اظهار کرد: دانشآموزان سمای گناباد بیشترین درصد موفقیت و قبولی دبستانهای دخترانه و پسرانه سما در آزمونهای تیزهوشان و نمونه دولتیدر سالهای قبل را کسب کردند.

وی بازدیدهای صورتگرفته را فرصت مغتنمی دانست که فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان از نزدیک موفقیتها و داشتههای مجموعه سما و دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد را نظارهگر باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه سما سهم بسیار بزرگی در آموزش و گسترش آن داشته و دارند و این میطلبد که نگاه و توجه ویژهای به این مجموعه شود.

فرماندار گناباد نیز برگزاری این جشنواره را کاری پسندیده و ارزشی دانست که سبب بروز خلاقیت در دانشآموزان میشود.

حامد قربانی تلاشهای انجام شده در مجموعه سمای واحد گناباد را ستودنی توصیف کرد و فعالیتها و تلاش دبیران و معلمان سما و حمایتهای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد را از این مجموعه درخور تحسین دانست.

وی گفت: خداوند بزرگ را شاکر هستیم که مجموعه سما در گناباد ایجاد شده که توانسته است خدمات قابل توجهی را به آموزش و پرورش شهرستان داشته باشد.

روحالله امیری معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سمای واحد گناباد نیز با بیان اینکه اعتماد، اطمینان و استقبال خانوادهها مهمترین مشوق ما در مجموعه سماست، از دبستانها و مدارس سما بهدلیل دارابودن فضاهای خوب آموزشی، کادر مربیان و دبیران مجربو بهرهبرداری و استفاده از امکانات این واحد دانشگاهی اعم از کارگاهها و آزمایشگاههای علوم پزشکی و مجتمع بزرگ ورزشی امام علی (ع) بهعنوان بهترین و کاملترین مجموعه آموزش و پرورش در شهرستان یاد کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/ن


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد