اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دانش آموزان مدارس سما باید مدافعان علمی مکتب ولایت باشند

دانش آموزان مدارس سما باید مدافعان علمی مکتب ولایت باشند

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در همایش بزرگ میثاق با سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع دانشجویان سما دانشگاه آزاد اسلامی مشهد که در دارالقران حرم مطهر رضوی برگزار شد، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، اظهار کرد: امسال یوم الله دهه مبارک فجر با چهلمین روز شهادت سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که به دست اشقیاترین افراد زمان و شیطان بزرگ به شهادت رسید، همزمان شد.

وی با اشاره به راز ماندگاری و محبوبیت انسان‌ها و رازماندگاری انقلاب اسلامی، گفت: بی شک هر جسمی بعد از سپری کردن سال‌ها عمر، این دنیا را ترک می‌کند، اما چگونه می‌شود که برخی از انسان‌ها نام شان باقی می‌ماند و ماندگار می‌شوند.

خبر جدید  وزارت ارتباطات وضعیت اینترنت رایگان دانشجویان را شفاف کند

طهرانچی خطاب به دانش آموزان بسیجی سما، خاطر نشان کرد: دشمن می‌خواهد که انقلاب اسلامی نباشد، شما عزیزان نسل جدید هستید و هیچکدام در تشکیل انقلاب اسلامی حضور نداشتید، اما هر ساله شاهد حضورخروشان و پرشور مردم در روز ۲۲ بهمن هستید و باید در راه ماندگاری انقلاب اسلامی بکوشید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه با بیان اینکه در طول تاریخ جباران زمان هر وقت اراده می‌کردند حرم ائمه اطهار (ع) را تخریب می‌کردند، گفت: در تاریخ حرم امام حسین (ع) را به آب بستند و حکام آل سعود حرم ائمه بقیع را ویران کردند، اما با هتک حرمت به حرم حضرت زینب (س) حاج قاسم سلیمانی خود را خرج حرم کرد و لغتی تحت عنوان مدافع حرم به‌وجود آورد.

خبر جدید  اثرات اصطکاک دیواره بر رطوبت توربین بخار به همت عضو هیئت علمی دانشگاه حکیم بررسی شد

وی اتصال به ائمه اطهار (ع)، متدین و انقلابی بودن را راز ماندگاری دانست و تأکید کرد: اگر متصل به ائمه اطهار شویم و قدر حرم ائمه (ع) را بدانیم ماندگار و جاودانه می‌شویم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه مدافعان حرم ابتدا مدافعان علمی هستند، تصریح کرد: شما دانش آموزان باید افتخار کنید که مجاور امام رضا (ع) هستید بنابراین از خداوند بخواهید که در حریم حرم، تربیت و پرورش یابید تا به‌عنوان مدافع حرم رسالت فرهنگی خود را در این شهر انجام دهید و مدافع علمی مکتب ولایت باشید.

خبر جدید  مهم‌ترین هدف ازدواج رسیدن به آرامش است/ علاقه‌ بین همسران قبل از ازدواج محبت است، بعد از ازدواج مودت

رونمایی از پرچم هیئت مذهبی دانش آموزی سما مشهد و تجلیل از۸ تن از دانش آموزان بسیجی سما مشهد ازبرنامه‌های دیگر این همایش بزرگ بود که در کنار مضجع شریف امام رضا (ع) برگزار شد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *