اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

داورزنی در مشهد: مجمع فدراسیون فوتبال تا پایان سال برگزار می‌شود؛

داورزنی در مشهد: مجمع فدراسیون فوتبال تا پایان سال برگزار می‌شود؛

محمدرضا داورزنی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس در حاشیه مجمع اسکی خراسان رضوی دربارهبرگزاری مجمع فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تکلیف فدراسیون فوتبال مشخص است و رئیس این فدراسیون در حال انجام کار خود استو آقای تاج نیز هیچ مشکلی برای انجام کارش ندارد و نگران این موضوع نباشید. فکر میکنم تا پایان سال مجمع فدراسیون برگزار خواهد شد تا راجع به برنامههای سال گذشته و هم سال آینده صحبت شود و هم اینکه درباره هیئت رئیسه تصمیمگیری شود و نگران فوتبال نباشید.

خبر جدید  منازل حاشیه رودخانه کشف‌رود مشهد تخلیه شدند

داورزنی دربارهاحضار ووریا غفوری به وزارت ورزش پس از انتشار مطلبی در شبکههای مجازی نیز گفت: ما به عنوان معاونت حوزه ورزش قهرمانی در این زمینهاقدامی انجام ندادیم. در رابطه با ورزشکاران، خود فدراسیونها تصمیمگیری میکنند. بعضی از فعالیتها به امور امنیتی کشور برمیگردد و طبیعی است که چه حراست چه سایر نهادها سوالاتی را بپرسند.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: مسئولیت ما در حوزه قهرمانی موضوعات دیگری است و طبیعی است که فدراسیونها اقدام کنند و مسئولیتش با فدراسیونها است و کمیتههای انضباطیجلسات را میگذارند. وزارت ورزش رصد کلی بر اتفاقات دارد چراکه باید پاسخگو باشد اما اینکه وزارت اقدام به دعوت بازیکنی از یک رشته خاصو اظهار نظر کند قطعا چنیناتفاقی نیفتاده؛ ما کسی را دعوت نکردهایم چراکه که از حوزه اختیارات ما خارج است و وظیفه ما چیز دیگری است.

خبر جدید  ۲۰۰ پرواز روزانه به ظرفیت فرودگاه مشهد در ایام نوروز افزوده می‌شود+ فیلم

وی همچنین دربارهمجمع سالیانه اسکی نیز گفت: گزارش خوبی از عملکرد سالیانه و تقویم سال آینده این فدراسیون ارائه شد و به تصویب مجمع رسید. تلاش برای ایجاد فرصت مناسب برای استعدادیابی و سرمایهگذاری بر روی نیروهای جوان است. روندی که فدراسیون اسکی شروع کرده مبتنی بر یک برنامه هدفمند راهبردی است و امیدواریم با توجه به ظرفیت بالایی که داریم با برنامه ریزی مناسب برای آینده موفقیتهایچشمگیری را داشته باشیم.

خبر جدید  مهمترین وظیفه فعالان فرهنگی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *