اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

درخشش ایده بانوان مشهدی در پیش رویداد ملی «خاتون»

درخشش ایده بانوان مشهدی در پیش رویداد ملی «خاتون»

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، دبیر اولین رویداد نوآوریهای فرهنگی، اجتماعی و تربیتی در حوزه بانوان ودرخشش ایده بانوان مشهدی در پیش رویداد ملی «خاتون» خانواده در حاشیه این مراسم گفت: طی سه روز حضور بانوان ایدهپرداز از تمامی استانهای کشور در مشهد برای حضور در پیش رویداد خاتون، از بین ۵۰ ایده نهایی ایدهپردازان ، سه ایده برتر معرفی شد.

خبر جدید  آیین تشیع جنازه نمادین بانوی دو عالم در کاشمر

دکتر علی اصغر سعدآبادی گفت: طی سه روز حضور ۱۲۵ بانوی ایدهپرداز از سراسر کشور در باغ اردوگاه خاتون، ضمن برگزاری کارگاههای مختلف و مشاوره مربیان، ایدههای ارائه شده تکمیل شد و در روز سوم، شاهد ارائه نهایی آنها بودیم.

وی بیان کرد: در سومین روز این پیش رویداد ۵۰ ایده توسط ایدهپردازان به صورت فردی و گروهی ارائه شد که به حوزههای نوآوریهای اجتماعی، فرهنگی، تربیتی و اقتصادی اختصاص داشت.

خبر جدید  مراسم گرامیداشت آغاز چهلمین سال انقلاب اسلامی در مشهد مقدس

این مسوول ادامه داد: بیشتر این ایدهها با هدف رفع مشکلات بانوان و حتی زنان سرپرست خانوار و کمک به نقش آفرینی بهتر عموم بانوان در عرصههای مختلف طراحی شده بود.

دکتر سعدآبادی یادآور شد: در این پیش رویداد، ایده «ما هستیم» از خانم ها فاطمه یعقوبی، زهرا حاجی زاده، لیلا کرمی و فائزه محسنی با موضوع ” زائریار” از مشهد، موفق به کسب رتبه دوم شد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  رونمایی از «نسخه‎‌های خطی مصور خمسه نظامی» کتابخانه آستان قدس رضوی
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *