اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

درک صحیح از بیانیه اخیر رهبری مسیر انقلاب را هموار می کند

درک صحیح از بیانیه اخیر رهبری مسیر انقلاب را هموار می کند

به گزارش ایرنا، محمدحسن قدیری ابیانه روز پنجشنبه در نشست علمی، پژوهشی طلاب و روحانیان تربت حیدریه افزود: بیانیه گام دوم انقلاب، حرکتی نو در مسیر ملت و مسئولان نظام بود که با بررسی گذشته، حال و آینده و نیز تمام واقعیتها اعم از چالشها، فرصتها، تهدیدها، کم کاریها و نقاط قوت و ضعف وضع موجود به درستی از سوی رهبری ارائه شد.
وی ادامه داد: برای فهم این پیام مهم رهبری در گام دوم انقلاب باید به این درک برسیم که امروز جمهوری اسلامی ایران از ۴۰ سال گذشته اش قوی تر و مقتدرتر است و به همان میزان دشمنان این نظام نیز ضعیف تر شده اند.
این دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران گفت: اکنون ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران گذشته است و با وجود فشارهای اقتصادی، تحریمها و فتنه های داخلی و خارجی که توسط جبهه استکبار علیه این نظام طراحی و اجرا می شود مردم ایران جشن ۴۰ سالگی نظام سیاسی خود را با نشاط و نیز با شکوهتر از همیشه برگزار کردند.
قدیری ابیانه به مشکلات پیش روی جامعه در حوزه های مختلف اشاره کرد و افزود: امروز اگر نتوانیم واقعیتها را به صورت صحیح شناسایی کنیم به طور قطع نخواهیم توانست برای حل آنها راهکار ارائه دهیم و لذا شناخت درست وضعیت موجود و مشکلات مسیر، بسیار حائز اهمیت است.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
۱۹۲۲/۷۰۷۹/۶۱۲۱

خبر جدید  دست های پشت پرده زیادی در فتنه 88 وجود داشت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *