اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دستگیری سارقان بیهوش کننده مسافران اتوبوس‌ها

دستگیری سارقان بیهوش کننده مسافران اتوبوس‌ها

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، فرمانده انتظامی مشهد گفت: سارقانی که در استان های مختلف کشور با بیهوش سارقان بیهوش کننده مسافران اتوبوس ها دستگیر شدندکردن مسافران اتوبوس های بین شهری اقدام به سرقت می کردند در مشهد شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ اکبر آقابیگی افزود: چهار ماه پیش با دریافت گزارشی مبنی بر بیهوشی مسافران در پایانه مسافربری مشهد و سرقت وسائل و پول نقد آنها موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: سارقان با سوار شدن در اتوبوس های بین شهری به عنوان مسافر، پس از شناسایی طعمه های خود به آنها نوشیدنی های پلمب شده را تعارف کرده و می خوراندند که قرص های خواب آور و مواد بیهوشی به آن اضافه شده بود. دزدان پس از بیهوشی مسافران پولهای نقد و اشیاء باارزش آنها را سرقت می کردند و در میانه راه از اتوبوس پیاده می شدند.
فرمانده انتظامی مشهد گفت: سارقان به جز خراسان رضوی در سایر استان های کشور نیز با این روش اقدام به سرقت می کردند ولی از آنجا که مکان ثابتی نداشتند عملیات شناسایی و دستگیری آنها توسط پلیس زمانبر بود.
وی افزود: طی روزهای اخیر و با ادامه تحقیقات پلیسی سه متهم این پرونده که هیچ یک خراسانی نیستند در مشهد شناسایی و دستگیر شدند. این پرونده تاکنون ۲۰شاکی دارد و تعداد شاکیان آن در حال افزایش است.

خبر جدید  ترافیک ورودی و خروجی مشهد سنگین است

تحقیقات از سارقان ۲۵، ۴۰ و ۵۴ ساله این پرونده ادامه دارد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *