اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دستگیری متهم کلاهبرداری از ۴۰ زوج جوان در مشهد/ کلاهبرداری ۳ میلیاردی به بهانه خرید جهیزیه ارزان

دستگیری متهم کلاهبرداری از ۴۰ زوج جوان در مشهد/ کلاهبرداری ۳ میلیاردی به بهانه خرید جهیزیه ارزان

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری متهم پرونده کلاهبرداری از ۴۰ زوج جوان با ترفند وعده جهیزیه و لوازم خانگی ارزان قیمت در مشهد خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمدکاظم تقوی گفت: در پی وصول خبری مبنی بر کلاهبرداری با تبلیغات گسترده فروش ارزان قیمت جهیزیه و لوازم خانگی توسط فروشندهای در یکی از مجتمعهای بزرگ تجاری مشهد، با توجه به اهمیت موضوع دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر شد.

خبر جدید  5 کشته و زخمی بر اثر برخورد دو خودروی سواری در تربت حیدریه

وی افزود: در بررسیهای ابتدایی مشخص شد متهم با ادعای نمایندگی برندهای خارجی و داخلی معتبر و متن فاکتور و قول تخفیف و مساعدت به زوجهای جوان، اعتماد مشتریان را جلب و با گرفتن مبالغی از ۲۰ میلیون تا یکصد و پنجاه میلیون ریال از ارسال کالا به آدرس شاکیان خودداری کرده است.

خبر جدید  واحدهای تولیدی خراسان رضوی چه مشکلات ارزی دارند؟

به گفته وی کارآگاهان با اقدام های اطلاعاتی محلهای احتمالی تردد متهم را شناسایی و پس از چند روز کار گسترده پلیسی، این فرد را در حاشیه شهر مشهد و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سردار تقوی با اشاره به این که تاکنون ۴۰ شاکی پرونده برای پیگیری شکایت خود به پلیس آگاهی مراجعه کردهاند و مبلغ کلاهبرداری انجام شده توسط متهم تاکنون به سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال رسیده است، گفت: متهم به مراجع قضایی معرفی و تحقیقات کارآکاهان پلیس آگاهی در این رابطه ادامه دارد.

خبر جدید  بهره‌برداری از فاز اول باز پیرائی جلو خان آرامگاه فردوسی


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *