مشاور فرهنگی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هوشیاری در برابر فتنه ۹۸ ضروری است؛ زیرا دشمنان اصل ولایت‌ فقیه را نشانه گرفته‌اند. " /> دشمن با فتنه ۹۸ اصل ولایت‌ فقیه را نشانه گرفته است | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

دشمن با فتنه ۹۸ اصل ولایت‌ فقیه را نشانه گرفته است

دشمن با فتنه ۹۸ اصل ولایت‌ فقیه را نشانه گرفته است

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از روابط عمومی سما، حمیدرضا مقدمفر ظهر امروز در اختتامیه همایشی با موضوع جریانشناسی انقلابکه در کتابخانه آستان قدس و با حضور مدیران مدارس سمای سراسر کشور برگزار شد با بیان ضرورت آگاهی مدیران به مسائل روز جامعه گفت: اکنونجریانی بهدنبال سکولارکردن حوزههای علمیه و مراکز تعلیم و تربیت است.

وی درباره هدفگذاری جدید دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی برای مدارس سما در دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: مسئولان دانشگاه و سما برآنند تا این مدارس را به کانون مراکز دینی تبدیل کنند و دانشآموزانی متدین و انقلابی پرورش دهند.

مشاور فرهنگی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با گذری کلی به تاریخ ایران از زمان مشروطه بهعنوان نخستن حرکت سیاسی تا انقلاب اسلامی بر ضرورت شناخت نفوذ جریانات غربگرا تأکید کرد.

مقدمفر افزود: جریانات غربگرا بهدنبال نفوذ فکری و فرهنگی هستند و از زمان نهضت امام راحل این دو جریان به چهار بخش تبدیل شدهاند و اکنون گروه اسلامگرای ناب و راست لیبرال در جامعه فعالیت میکنند.

وی با بیان چالشهای انقلاب بهخصوص در دهه اول گفت: پس از جنگ و شکست چالش جانشین رهبری، آمریکاییها بهدنبال اجرای پروژه بیست، بیستبودند و در هر دهه، فتنهای را در این کشور راهاندازی کردند و با شکست فتنه ۷۸ و ۸۸ در سال ۹۸ بهدنبال اجرای فتنهای هستند که به گفته مقام معظم رهبری، نقشهٔ لورفتهای است و همه ما باید هوشیارانه با آن برخورد کنیم.

مشاور فرهنگی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامیبا اشاره به سقوط کسانی که در گذشته بازوان انقلاب بودند، گفت: با بزرگانی از انقلاب روبهرو هستیم که بهدلیل بیبصیرتی در دامان انگلیس، آمریکا و اسراییل افتادهاند.

وی هوشیاری در برابر فتنه ۹۸ را ضروری برشمرد و گفت:دشمنان اصل ولایتفقیه را نشانه گرفتهو هدف را تغییر رفتار جمهوری اسلامی قرار دادهاند.

مقدمفر اظهار کرد: تمام مشکلات ما از صدر اسلام تاکنون نداشتن تحلیل صحیح از مشکلات جامعه است.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد