اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

دشمن به دنبال کم رنگ کردن شعائر دینی است

دشمن به دنبال کم رنگ کردن شعائر دینی است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظهار کرد: امروز برای نسل سوم و چهارم انقلاب شناخت چند موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: یکی از مهم ترین محورها شناخت ماهیت انقلاب است، برای کسانی که آن دوران را ندیده اند باید بگوییم اصل انقلاب ما حرکت مردم در جهت رضای خداوند بود.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: مردم در انقلاب نقش داشتند و برای رضای خداوند در این مسیر قدم گذاشتند و در مقابل گلوله دشمن قرار گرفتند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران دو پایه دارد که یکی مردم و دیگری امداد غیبی خداوند متعال است و در ۴۰ سالگی انقلاب دشمن نتوانست حریف ما در دنیا شود.

خبر جدید  همایش"صادقیون" در نیشابور

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون هر چه توانسته با انقلاب جنگیده و از هیچ توطئه ای علیه ایران فروگذار نکردند و در همه صحنه ها شکست خوردند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان در هشت سال دفاع مقدس شکست خوردند و مجبور شدند مزدور خود در این موضوع را کنار بزنند و در جنگ های نیابتی و تحریم ها نیز نتوانستند کاری از پیش ببرند. این ۴۰ سال مملکت اداره شد وما توانستیم مقابل دشمن بایستیم.

علم الهدی تاکید کرد: با یک مشکل اقتصادی که توطئه دشمن است ناامیدی معنایی ندارد و ما ۴۰ سال توانستیم تمام مشکلات را پشت سربگذاریم که با پایمردی مردم و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب محقق شد.

امام جمعه مشهد اظهارکرد: ما دشمنی داریم که تنها به نابودی ما راضی می شود. در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا جان بولتن که نماد ایران ستیزی است اعلام کرد ما رئیس جمهوری می خواهیم که نگذارد ایران سالروز تولد چهلمین سال انقلابش را جشن بگیرد و حالا همه آنها به خاک ذلت نشسته اند و ما وارد چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران شدیم.

خبر جدید  قول مساعد مسئولان استان خراسان رضوی برای رفع مشکلات کفاشان

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تهاجم هایی که ضد ارزش های دین انجام می شود و تلاش می شود حجاب مورد تهاجم قرار گیرد و با عروسک های داخلی خود آنها را در سر چهارراه ها اجرا می کند برای گرفتن دین از مردم است.

وی خاطرنشان کرد: یک روز به عنوان حضور زنان در ورزشگاه و روز دیگر به عنوان شادی و نشاط عده ای در کشور دانسته و ندانسته در زمین دشمن بازی می کنند. دشمن تلاش می کند با این اقدامات ارزش های دینی ما را کم رنگ کند و بی دینی را در جامعه ترویج دهد.

خبر جدید  ۸۵ هزار زائر ایرانی به حج تمتع اعزام می‌شوند/عربستان تمام شروط ایران برای حج ۹۷ را پذیرفت

علم الهدی اظهارکرد: مردم از دین طلبکار نیستند بلکه از منتخبان خود طلبکار اند اما دشمن تلاش می کند مشکلات را به گردن ائمه جمعه بیاندازد که این توطئه نیز با هوشیاری مردم خنثی شده است.

امام جمعه مشهد گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش پایمردمی مردم پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید نیز بر این مهم توصیه کرده اند و در طرف مقابل نیز آمریکایی ها به دنبال این هستند تا حضور مردم در راهپیمایی را کم رنگ کند. حضور مردم روز یکشنبه جواب محکمی به بدخواهان نظام خواهد بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *