اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

دشمن تلاش می کند میان مردم ایران اختلاف ایجاد کند

دشمن تلاش می کند میان مردم ایران اختلاف ایجاد کند

به گزارش خبرنگار مهر حجت‌الاسلام سید کاظم طباطبایی ظهر یکشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن کاشمر اظهار کرد: ملت صلح‌طلب ایران از ابتدای انقلاب با دشمنی‌های فراوانی روبرو است و آن‌ها با ایجاد خاک‌ریزها و جبهه‌های فراوان تخریبی ، تبلیغاتی، کینه‌توزی و دشمنی قصد براندازی این انقلاب را داشته ودارند.

وی افزود: امام راحل کاری شبیه کار حضرت موسی(ع) و انبیاء انجام داد و از مردم تحت ستم و طاغوت زده امتی بیدار، آگاه و فرهنگی از جنس ایمان، اخلاق، جهاد و شهادت درست کرد.

امام جمعه کاشمر بابیان اینکه خط، مکتب و فرهنگ امام همان خط، فرهنگ و مکتب خودجوش پیامبر است تصریح کرد: امام ملت مبتلای به طاغوت و گرفتار در دنیازدگی و ظلمت را به یک ملت نورانی، فداکار، باایمان، انقلابی، آگاه، آزاد، مستقل ، عزیز، شهادت‌طلب و خداجو تبدیل کرد.

خبر جدید  کشف 2تن لبنیات فاسد در قوچان

 طباطبایی گفت:نهضت ما توحیدی و  وابسته به خدا است .تنها شاه و دست‌نشانده‌های او موردحمله اندیشه توحیدی و نهضت عاشورایی قرار نگرفتند بلکه مکتب‌های لائیک دنیا، استکبار، قدرت‌طلبان، شهوت‌رانان، غارتگران  و چپاولگر نیز مورد هدف این انقلاب قرار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران به رهبری امام کار و حرکت سنگینی را انجام داد همان‌گونه که خداوند وعده داده بود که نترسید و فاتح شما هستید و رستگاری از آن شماست در برابر دشمن به پیروزی رسید.

امام جمعه کاشمر بابیان اینکه حرکت انقلاب موجب و زمینه‌ساز انقلاب جهانی شده است و دشمنان را وادار کرده است در برابر ما جبهه بگیرند گفت: دشمنان این انقلاب نابودی اسرائیل را در بیداری ملت‌های منطقه به‌وضوح مشاهده می‌کنند.

خبر جدید  شیوع افسردگی و افکار خودکشی بین دانش آموزان

طباطبایی با تأکید بر اینکه امروز بت بزرگ آمریکا در حال فروریختن و شکسته شدن است گفت: انقلاب اسلامی ایران با فریادهای مرگ بر آمریکا توانسته است جرأت و جسارت ملت‌های دربند را افزایش دهد که آمریکا و مردم آمریکا شکست خودشان را باور کرده‌اند.

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی باید خود را برای یک دفاع جانانه و دراز مدت آماده کنند و نباید منتظر باشیم که آمریکا و اسرائیل به سرعقل بیایند و دست از دشمنی با ما بردارند. ملت ایران هیچ‌وقت چنگ طلب نبوده است و سرلوحه کار خود را صلح‌طلبی قرار داده است.

امام جمعه کاشمر شناخت دشمن را از اهداف امروز انقلاب برشمرد و گفت: وجود تروریست‌ها در منطقه  مشکلاتی برای سوریه، عراق، لبنان، و گرفتاری‌هایی برای مردم مظلوم افغانستان و بحرین و یمن ایجاد کرده‌ و همه این‌ها طرح و نقشه است. ما به‌عنوان مسلمان و یک سرباز باید آماده‌باشیم و در برابر توطئه‌های دشمنان بیاستیم.

خبر جدید  منابع مالی احیای کشف رود به خوزستان تخصیص داده شده است

طباطبایی با تأکید بر اینکه اکنون باید بیش از هر زمان دیگر انقلابی بمانیم  گفت: باید باکسانی که کم‌کاری می‌کنند و فشار به مردم می‌آورند انقلابی برخورد کنیم.ملت ایران مقتدر و یکپارچه است.

وی افزود: دشمن در تلاش است که با گروه‌بندی حزبی، اختلاف قومی و اختلاف‌سلیقه‌های سیاسی مردم را به جان هم بیندازد ولی هدف اصلی او از بین بردن همه گروه‌ها و حزب‌ها در ایران است و باید ما متحد باشیم . اگر دشمن بر ما حاکم شود چپ و راستی نمی‌شناسد و همه را از بین می‌برد.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *