اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دشمن درصدد ایجاد قدرت بازدارنده در برابر ماست

دشمن درصدد ایجاد قدرت بازدارنده در برابر ماست

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار علی فدویمعاون هماهنگ کننده سپاهدر اختتامیه هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآنکریم خانواده های پاسداراندر تالار قدس حرم مطهر رضویمشهد اظهار داشت: دشمن درصدد ایجاد قدرت بازدارنده در برابر ماست و ما پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، در شرف تکمیل شدن هستیم؛ همانطور که در قرآن، روایات معصومین و سیره علمای اسلام، عدد ۴۰ معنای خاصی داشته و دارد.

وی ادامه داد: چرا با این میزان دشمنی علیه انقلاب اسلامی ما در اوج قدرت هستیم و دشمنان ما اذعان می‌کنند باید دنبال قدرت بازدارنده در برابر ما باشند در حالی که از نظر ثروت و تجهیزات پیشرفته تر هستند.

خبر جدید  مجلس مشورتی وحدت و توسعه در تایباد ایجاد می‌شود

وی با بیان اینکه باید علت را در قواعد قرآنی جستجو کرد، گفت: مبنا و اساس این نهضت خونین، از زمانی که به رهبری امام راحل شروع شد تاکنون که حدود ۳۰ سال است به رهبری امام حاضرمان با قدرت ادامه پیدا کرده است، اسلام و قرآن در حیات درونی امام و مردم انقلابی و مسلمان ما بوده که همچنان ادامه دارد.

سردار فدوی تاکید کرد: در چند روز باقی مانده به ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ زبان و عمل ما باید نشان دهد که در این چهل سال به تکمیل شدن نائل شدیم.

خبر جدید  حذف اشتری در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان

معاون هماهنگ‌کننده سپاه اضافه کرد: امروز کشوری که از لحاظ پارامترهای قدرت نظیر جمعیت، ثروت و وسعت کشوری ضعیف محسوب می‌شود به مخالفت علیه آمریکا برمی‌خیزد در حالی که در گذشته اصلا چنین نبود و در اثر برکات انقلاب اسلامی ملت‌های دیگر نیز در این روال قرار گرفته‌اند.

سردار فدوی افزود: مفتخریم که چهل سال است که مردم ما در عمل به قرآن، بهترین محک را خوردند و دلیل آن ۲۰۰ هزار شهید است که در وصیت‌نامه تمامی آنان گفته شده که برای پیروی از قرآن و دستور خداوند به میدان نبرد رفتند.

در مراسم اختتامیه هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده پاسداران سپاه حجت‌الاسلام کاظم زنگنهمسوول سازمان فرهنگی خانواده سپاه پاسداران گفت: مسابقات مقدماتی قرآن در تمامی رده‌های سپاه در سراسر کشور و مسابقات نیمه نهایی قرآن در ۵۵ رده از رده های سپاه با حضور ۳۸ هزار نفر شرکت کننده برگزار شد.

خبر جدید  ایزدیار عازم مسابقات جهانی لندن می‌شود

حجت‌الاسلام زنگنه افزود: ۸۰۰ نفر از فرزندان و همسران پاسداران سپاه در مسابقه نهایی در رشته‌های حفظ، تحقیق، ترتیل، مفاهیم ۱ و ۲ شرکت کردند که ۶۵ برگزیده این مسابقه لوح تقدیر خود را دریافت می‌کنند.

کد خبر ۴۵۱۰۸۶۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *