به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، ایشان در نخستین روز سال نو، در اجتماع عظیم و پرشور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی (علیه السلام) در رواق امام خمینی (ره) فرمودند: آن کسانی که اظهارنظر دیگری می کنند و تهدید را به رخ میکشند، دانسته یا ندانسته تحت تأثیر رجزخوانیهای دشمنان ملت هستند. این رجزخوانیها باید همانطور که هست دانسته بشود.

خبر جدید  وداع با پیکر 30 شهید دفاع مقدس در حرم رضوی

ایشان گفتند: امروز دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است. ما باید در این جنگ، دشمن را شکست بدهیم و بتوفیق الهی شکست خواهیم داد. اما این کافی نیست؛ حرف من و مطالبه من از مجموع فعالان گوناگون کشور، چیز دیگری است. ما علاوه بر شکست دشمن، باید بازدارندگی ایجاد کنیم. ما باید خودمان را به نقطه ای برسانیم که بازدارنده باشد؛ دشمن ببیند نمی تواند از رخنه اقتصادی به کشور ما ضربه وارد کند.

خبر جدید  بیش از ۱۱هزار یتیم ازکمیته امداد خراسان رضوی خدمات دریافت می کنند

حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: همین قضیه اخیر نیوزلند -کشتار مسلمانان- از نظر آنها تروریسم نیست؛ گفتند حرکت مسلحانه! اینها اینجورند؛ در این منطقه و شاید در همه دنیا، دولتی به بدی دولت سعودی من سراغ ندارم؛ هم مستبد است، هم دیکتاتور، هم فاسد، هم ظالم، هم وابسته. آنها اعلام کردند که برای این دولت مراکز تولیدموشک درست می کنند. البته اگر هم بسازند بنده ناراحت نمی شوم، چون می دانم اینها انشاءالله در دوران نچندان دور بدست مجاهدان اسلامی خواهد افتاد.

خبر جدید  مهلت یک هفته‌ای فدراسیون والیبال به پیام