امام‌جمعه مشهد با بیان اینکه رهبری فرمودند مرز دشمن و غیردشمن را مشخص کنیم، عنوان کرد که دشمن ما استکبار جهانی و عوامل نفوذی آن در داخل کشور است. " /> دشمن ما استکبار جهانی و عوامل نفوذی آن در داخل کشور است | اخبار مشهد خراسان ما - Part 66106
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دشمن ما استکبار جهانی و عوامل نفوذی آن در داخل کشور است

دشمن ما استکبار جهانی و عوامل نفوذی آن در داخل کشور است

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا، آیتالله سیداحمد علمالهدی در خطبههای امروز نماز جمعه مشهد با بیان اینکهوزیر اقتصاد در اجلاس خبرگان حاضر شد تا به سؤالات پاسخ بدهد، گفت:مجموعه مطالبات مردمی در مشکلات معیشتی و اقتصادی روز بود، ۱۳ نفر از خبرگان که نمایندگان مردم هستند، سؤال پرسیدند؛ اما جوابهای آقای وزیر برای علما قانعکننده نبود.

وی ادامه داد: در سالی که گذشت، مشکلات اقتصادی و معیشتی در حد فوق طاقت پیش آمد و به قشر آسیبپذیر صدمه زیادی وارد کرد. مقداری از این فشار، اقتضای انقلابی است کهمقابل همه قدرتهای استکباری ایستاده و حیات استکبار را تهدید میکند. آنان نمیگذارند ما زندگی راحتی داشته باشیم و فتنه، توطئه، نامردی و تهاجمهای اقتصادی بهسوی ما میآیند.

خبر جدید  رهبری به وضع موجود قانع نیستند/ رویارویی فرهنگی دشمن با جوانان

نماینده ولی فقیه در خراسانرضوی با بیان اینکه رهبری فرمودند مرز دشمن و غیردشمن را مشخص کنیم، عنوان کرد که دشمن ما استکبار جهانی و عوامل نفوذی آن در داخل کشور است. اگر مسئولی بر فرض یکجا اشتباه و خطا رفت، نباید بگوییم عامل نفوذی دشمن و اصلاً خود دشمن است، این درگیری باعث میشود که از دشمن غافل شویم.

علمالهدی خاطرنشان کرد: بسیج حداکثری در مقابل دشمن، بسیج همه امکانات کشور با پشتوانه مردمی است،باید بدانیم مقداری از فلاکت و مضیقهای که از نظر اقتصاد و معیشت دچار شدیم، به خاطر سوءتدبیر مسئولان بود. دروازه بانک را باز کردند، دلار ۴ هزار و ۲۰۰تومانی ریختند بین مردم، میبینیم با این دلار، چند تن خوراک گربه، سگ و لوازم آرایش وارد کردند.

خبر جدید  ارسال نامه سرگشاده کانون شوراهای کار خراسان رضوی به رئیس قوه قضائیه

امامجمعه مشهد با بیان اینکه رهبری سال گذشته اعلام کردند سال ۹۷، سال «حمایت از کالای ایرانی» است، گفت:در استفاده نکردن از کالای خارجی چقدر پیش رفتیم؟

وی با تأکید بر اینکه دشمنی حداکثری، بسیج حداکثری میخواهد، بیان کرد:معنای بسیج حداکثری این نیست که فقط گروههای بسیج و سپاه آماده باشند، مردم، دولت، مسئولان، قوه قضائیه و هرچه امکان در اختیار قدرت حاکمیت کشور است، باید بسیج شوند و مردم هم پشت سر آنان بسیج شوند.

خطیب نماز جمعه مشهد با بیان اینکه این مردم بسیج حداکثری را در ۸ سال دفاع مقدس به دشمن نشان دادند، افزود:همه قدرت ما، دولت، سپاه و ارتش نیست، همه قدرت ما شما مردم هستید. از همه مهمتر خداست، خدایی که در ۴۰ سال انقلاب با ما بود، الآن هم با ما هست.

خبر جدید  دعوت جامعه اسلامی دانشگاه آزاد مشهد از رئیس سابق قوه قضائیه

علمالهدی به نمازگزاران توصیه کرد که مراقب باشید در دست شیطان قرار نگیرید؛ چون نخست، اندیشههای بنیادی و کاخهای قدرت و لذت و شهوت در درونتان میسازد، بعد شما را دنبال آن راه میاندازد و در نهایت زمینگیر میکند.

نماینده ولی فقیه در خراسانرضوی از مردم مشهد و خراسان دعوت کرد تا اول فروردین در مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری درحرم مطهر ثامن الحجج(ع) حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/ن


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *