اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دشمن می خواهد از راه جمهوریت به نظام ضربه بزند

دشمن می خواهد از راه جمهوریت به نظام ضربه بزند

به گزارش ایرنا سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری شنبه شب در آیین گرامیداشت سالروز ۹ دی در مسجد ۱۴ معصوم (ع) منطقه قاسم آباد مشهد افزود: نخستین خواست مردم از انقلاب اسلامی، «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» و نظامی بود که بر پایه نظر مردم و منطبق با معیارهای اسلامی سرکار بیاید.
وی ادامه داد: نخستین دستاورد انقلاب اسلامی، سقوط حکومت غیرمردمی و غیر اسلامی شاهنشاهی بود و نظام اسلامی مبتنی بر رای مردم و قوانین اسلامی مستقر شد و نخستین جلوه مردمی آن به سرعت در ۱۲ فروردین ۵۸ رقم خورد و این برای نظام استکبار سخت بود.
وی با بیان اینکه از پیروزی انقلاب تا کنون توطئه های دشمن به نتیجه نرسیده است افزود: بر اساس شواهد و قرائن موجود تاکید داریم که دشمن با برنامه از پیش تعیین شده وارد انتخابات ۸۸ شد تا نتیجه انتخابات را به نفع خود رقم بزند و اگر هم موفق نمی شد می خواست کاری کند که کشور به هم بریزد یا از طریق اغتشاشات نظام را ساقط کند.
سردار نظری گفت: دشمن مراکز خود را در خارج از کشور فعال کرد و ایادی خود را به داخل کشور فرستاد و با برنامه طراحی شده، وارد میدان شد، در این میان بخش زیادی از مردم غافل بودند اما سران سیاسی غافل نبودند و ارتباطات بی واسطه و با واسطه با سفارتخانه های آنها داشتند.
وی اظهار داشت: کسانی که انتخابات را دیده بودند بر این باور بودند که امکان تقلب گسترده وجود ندارد اما اینها اصرار بر این مطلب داشتند و با حیثیت نظام بازی کرده و ضربه سنگینی به نظام وارد و دشمن را نسبت به این نظام جری کردند.
فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی با بیان اینکه این افراد در محافل خصوصی قبول دارند که در انتخابات ۸۸ تقلب نشده اما در پیشگاه مردم حاضر به توبه و اعلام پشیمانی نیستند، افزود: مقصران اصلی جریان فتنه باید در دادگاه مردم محاکمه شده و یا توبه کنند.
سردار نظری اظهار داشت: حوادث سال ۸۸ نقش امامت و ولایت را به خوبی نشان داد. اگر ایستادگی و هدایت رهبری نبود مشخص نبود چه بر سر نظام می آمد. عده ای می خواستند بدعت بگذارند اما رهبری ایستاده و از حق مردم نگذشت و دفاع کرد.
وی گفت: احساس آزادی حقیقی در کشور فوق العاده زیاد است و از نظر استقلال سیاسی، علمی و دفاعی مستقل و در مسیر ساخت جامعه اسلامی هستیم. در برابر دشمن باید ایستادگی کنیم، این کار هزینه دارد و استقامت و طاقت می خواهد.
۷۵۰۷/۵۱۳۲

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  سربداران سبزوار قهرمان لیگ دسته 1 فوتسال خراسان رضوی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *