دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه و اطلاعیه‌های جداگانه در فراخوانی از مردم غیور ایران برای حضور در چهلمین جشن فجر انقلاب اسلامی ایران دعوت کردند. " /> دعوت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور مردم در فجر چهلم | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61657
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دعوت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور مردم در فجر چهلم

دعوت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور مردم در فجر چهلم

به گزارش خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنا، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با صدور بیانیه و اطلاعیههای جداگانه در فراخوانی از اقشار مختلف مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی بهویژه دانشگاهیان برای حضور در چهلمین جشن فجر انقلاب اسلامی ایران و راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ دعوت کردند.

رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور، استادان، دانشجویان، تشکلهای اسلامی سیاسی اساتید، دانشجویان و کارمندان، جوامع اسلامی، بسیج دانشجویی و انجمنهای اسلامی در دانشگاههای آزاد اسلامی در بیانیههای خود اعلام کردند که ملت ایران بار دیگر با حضور حماسی خود اما متفاوت با حضور گذشته آن هم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دشمنان نشان خواهند داد که تا آخرین نفس پای انقلاب خود ایستادهاند و خوابهای آشفته آنان و نقشههای شومشان تعبیر نخواهد شد.

خبر جدید  امتحانات و دو گزاره ریتالین و تقلب

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کردند که ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی پشتیبان ولایت فقیه بوده و در هر زمانی با بصیرت و ولایتمداری خود صحنه را خالی نخواهند کرد و با حضوری متفاوت در راهپیمایی ۲۲ امسال بار دیگر با آرمانهای انقلاب اسلامی، امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدا تجدید میثاق و بیعت خواهند کرد و تا آخرین نفس پای انقلاب خود خواهند ایستاد.

خبر جدید  دشمن به فکر ایجاد فتنه در سال ۹۸ است

دكتر محمدمهدی طهرانچي رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز با صدور پیامی از دانشگاهیان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/ن


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *