به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس تهران از ساعت ۱۷ امروز در هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال پدیده مشهد میرود.

با باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس این تیم توانست بازیکنان جدیدی را خریداری کند تا با تیم کاملتری راهی مسابقات شود. سرخپوشان در نیم فصل دوم حامد شیری، مهدی ترابی، سروش رفیعی، مهدی شریفی، سعید کریمی، ماریو بودیمیر و محمد نادری را خریداری کرده است.

مهدی ترابی، بازیکن سابق سایپا که در نقل و انتقالات نیم فصل دوم به جمع سرخپوشان اضافه شد به دلیل ۴ کارته بودن نمیتواند برای قرمزها به میدان برود. تیم فوتبال پدیده که در نیم فصل نخست با مشکلات مالی دست و پنجه نرم میکرد در تعطیلات نیم فصل فرصت خوبی پیدا کرد تا با جذب اسپانسر جدید مشکلات مالی خود را برطرف کند. تیم پدیده در نقل و انتقالات فقط دو بازیکن جذب کرد. بهنام برزای و میلاد فراهانی به تیم پیوستند. علی نعمتی هم تنها بازیکنان محرومی تیم فوتبال پدیده است.

دیدار+تیم+های+سپیدرود+رشت-+پرسپولیس+تهران

محسن ربیعخواه، بازیکن پرسپولیسبه دلیل مصدومیتی که در اردوی قطر به آن دچار شد بازی با سپیدرود در جام حذفی و بازی با پدیده در هفته شانزدهم لیگ برتر را از دست داد. این در حالی است که ربیعخواه چند روزی است که در تمرینات گروهی شرکت میکند اما برانکو درباره این بازیکن ریسک نکرد و در لیست بازی با پدیده او را قرار نداد.

پرتکرارترین نتیجه تقابلهای پرسپولیس و پدیده تساوی ۲-۲ است که سه بار در یازده بار اخیر رخ داده است.دو پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل پدیده به ۱ آبان ۱۳۹۲ و ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ برمیگردد که سرخپوشان به ترتیب با نتیجههای ۱-۵ و ۰-۴ به برتری رسیدند.در یازده تقابل اخیر پرسپولیس و پدیده در مجموع ۲۷ گل به ثمر رسیده که ۱۸ گل سهم پرسپولیس و ۹ گل سهم پدیده بوده است.

دیدار+تیم+های+پرسپولیس+تهران+-+پارس+جم+جنوبی

بهترین پاسور پرسپولیس در نیم فصل اول در جدال مقابل پدیده مشهد در خط حمله برای این تیم به میدان خواهد رفت. عالیشاه که با ۵ پاس گل در کورس دستیابی به عنوان برترین پاسور فصل است، با توجه به غیبت و محرومیت مهدی ترابی و مصدومیت ولادیمیر بودیمیر در خط حمله برای پرسپولیس به میدان خواهد رفت و امیدوار است مقابل شاگردان گل محمدی تیمش را به نتیجه لازم برساند.برخلاف اخباری که تاکنون درباره مصدومیت و حضور نداشتن ماریو بودیمیر در بازی با پدیده به گوش می رسید، نام این مهاجم بلندقامت در لیست پرسپولیس جهت بازی با پدیده قرار گرفته است. باید دید برانکو به او اجازه بازی در دیدار روز چهارشنبه را خواهد داد یا خیر.

دیدار+تیم+های+پرسپولیس+تهران+-+پارس+جم+جنوبی (1)