اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

دوره آموزشی ضابطین قضایی ویژه بسیجیان سپاه ناحیه قوچان برگزار شد

دوره آموزشی ضابطین قضایی ویژه بسیجیان سپاه ناحیه قوچان برگزار شد

به همت عملیات سپاه ناحیه قوچان دوره آموزشی ضابطین قضایی ویژه بسیجیان این ناحیه در سالن جلسات کتاب‌خانه آستان قدس رضوی این شهرستان برگزار شد.

شجاع؛ مسئول عملیات سپاه ناحیه قوچان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان رضوی؛ اظهار داشت: دوره ضابطین قضایی ویژه بسیجیان این شهرستان در سالن جلسات کتاب خانه آستان قدس رضوی شهرستان قوچان برگزار شد.

وی اظهار داشت: دوره ضابطین قضائی با حضور نماینده دادگستری شهرستان قوچان، به مدت ۶۰ ساعت با آموزش مباحث مربوط به قانون جدید آئین دادرسی کیفری، قانون حمایت قضائی از بسیج و اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، و گشت‌های بسیجی محله محور برگزار شد.

خبر جدید  اعتکاف بهترین فرصت برای پاسخ به شبهات نسل جوان

وی افزود: در این دوره آموزشی تعدادی بسیجی از فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و ارکان گردان‌های سپاه ناحیه قوچان شرکت داشتند.

 

 مسئول عملیات سپاه ناحیه قوچان گفت: ضابطین قضایی بسیج با فراگیری مباحث حقوقی و کیفری، زمینه ارتقا سطح کیفی فعالیت‌ها و ماموریت‌های محوله در حوزه تامین و حفظ امنیت را فراهم خواهد کرد.

خبر جدید  پیداشدن هفت تخته پوست و چهار جمجمه ببر در باغ وحش مشهد

 شجاع ادامه داد: با توجه به اینکه بسیج به عنوان ضابطین قضائی خاص محسوب می‌شوند و با اخذ مجوز‌های قانونی از سوی دادگستری امکان همکاری در تامین نظم و امنیت پایدار با نیروی انتظامی را پیدا می‌کنند، برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه‌های حقوقی و قضایی بسیار مهم است.

وی خاطرنشان کرد: آشنایی با روند قضایی در اجرای ماموریت‌های محوله، فراگیری مباحث پایه و اولیه دادرسی و قضایی، آشنایی با محاکم دادگستری و … از اهداف برگزاری این دوره آموزشی بوده است.

خبر جدید  برگزاری نخستین جایزه ادبی داستان کوتاه کشور در نیشابور
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *