اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دولت مصمم به حمایت از واحدهای صنعتی است

دولت مصمم به حمایت از واحدهای صنعتی است

به گزارش ایرنا، علی رستمی روز دوشنبه در جریان بازدید سرزده از اداره صنعت، معدن و تجارت تربت حیدریه با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای ساماندهی واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان، بر لزوم فراهم کردن امکانات لازم برای جذب سرمایه گذار تاکید کرد.
وی اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌ های شهرک های صنعتی و ایجاد فضا و بستر مناسب برای انجام فعالیت ‌های تولیدی و صنعتی و رفع مشکلات تولید کنندگان به صورت دقیق و با جدیت در اولویت کاری قرار گرفته است.
وی بر لزوم رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران واحدهای تولیدی و صنعتی تربت حیدریه تاکید کرد و گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت باید با رصد و پایش پیوسته واحدهای تولیدی نسبت به شناسایی موانع و مشکلات واحد های صنعتی اقدام کند و برای رفع معضلات فراروی این واحدها اهتمام بیشتری داشته باشد.
فرماندار ویژه تربت حیدریه افزود: با توجه به سرمایه گذاری صورت گرفته ، واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان که به علت مشکلات متعدد تعطیل یا نیمه ‌تعطیل شده اند مورد حمایت دولت هستند تا از هدر رفت سرمایه و هزینه دوباره جلوگیری شود.
رستمی افزود: با تامین منابع مالی و رفع مشکلات ، در صدد حمایت و احیای واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان هستیم و برای تحقق این مهم از تمام ظرفیت های موجود به شکل مطلوب استفاده می شود.
وی اظهار داشت: تمام دستگاه های اجرایی باید در چارچوب قوانین و اختیارات تفویض شده برای رفع مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی این شهرستان با یکدیگر همکاری کنند.
شهرستان تربت حیدریه دارای سه شهرک صنعتی است که ۲ شهرک در تربت حیدریه و یک شهرک نیز در بخش جلگه رخ واقع است.
از مجموع ۶۸ کارگاه و واحد صنعتی فعال در تربت حیدریه، ۲۶ واحد صنعتی در سه شهرک صنعتی استقرار دارند.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.
۷۰۷۹/ ۶۰۵۳

خبر جدید  بارشهای رگباری در خراسان رضوی پیش بینی شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *