اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

دومین خانه سینمای کشور در مشهد راه اندازی می شود

دومین خانه سینمای کشور در مشهد راه اندازی می شود

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، تقی زاده خامسی گفت: پیگیر راه‌اندازی خانه سینما در مشهد جهت حل مشکلات فیلم‌سازان مشهدی و تشویق مجتمع‌های تجاری در حال ساخت برای تجهیز به سالن سینما هستیم.

خامسی در ویژه برنامه پانزدهمین جشنواره فیلم فجر سیمای خراسان رضوی گفت: متاسفانه در مشهد امکانات اولیه حتی برای تیم‌های آماتور فیلم‌سازی هم وجود ندارد خوب نیست.

خبر جدید  بارش تگرگ ۸۵۰ به مزارع پسته گناباد خسارت زد

وی بیان کرد: اینکه بازیگران مشهدی در این شهر نمی‌مانند و به تهران می‌روند چیز بدی نیست، زیرا نشان دهنده رشد و ترقی آنهاست، ولی اینکه در مشهد امکانات اولیه حتی برای تیم‌های آماتور فیلم‌سازی هم وجود ندارد خوب نیست.
خانه سینما

راه اندازی دومین خانه سینمای کشور در مشهد

شهردار مشهد گفت:دومین خانه سینمای کشور در مشهد راه‌اندازی خواهیم کرد تا به عنوان یک تشکل، مشکلات این صنف و صنعت را به مسئولین منتقل بکند تا با انتقال مشکلات، مسئولین نیز در پی حل آن بر آیند .

خبر جدید  حیازدایی و غیرت‌زدایی از جوانان نقشه دشمن است

خامسی افزود: بدنبال این هستیم تا برای فیلم‌سازان مشهدی تسهیلات ایجاد کنیم که فیلم‌هایشان را در شهر خودشان بسازند و به تهران نروند، زیرا مشهدی‌ها سینما و هنر را بسیار دوست دارند.

تقی زاده خامسی گفت: ۳۵ درصد هنرمندان تهرانی را مشهدی‌ها و خراسانی‌ها تشکیل می‌دهند اینجا مرکزی برای هنرمندان است، زیرا زادگاه فردوسی بوده و اساتید و شاعران بزرگی، چون اخوان ثالث و شفیعی کدکنی در این شهر می‌زیسته‌اند. 

خبر جدید  توزیع سبد کالای اهدایی آستان قدس به سیل زدگان اردسمان نیشابور

 

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *