اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دیدار خادمان حرم رضوی با مرزبانان در هنگ مرزی تایباد

دیدار خادمان حرم رضوی با مرزبانان در هنگ مرزی تایباد

به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز خراسان رضوی، گروهی از خادمان حرم رضوی برای دیدار با مرزبانان و خانواده های شهدایدیدارخادمان حرم رضوی با مرزبانان در هنگ مرزی تایباد مرزبانی وارد شهرستان مرزی تایباد شدند و پس از بازدید از پاسگاههای مرزی با خانواده شهیدان حسنی و محمدزاده دیدار کردند.

این گروه خادمان که حامل پرچم رضوی بودند در جمع مرزبانان فرماندهی هنگ مرزی تایباد قرار گرفتند.
سرهنگ بازنشسته ناجا و خادم افتخاری حرم رضوی، در جمع مرزبانان و خانواده های شهیدان حسنی و محمدزاده گفت: حضور در این جمع افتخاری بود که امروز نصیب خادمان حرم رضوی شده است.
جواد واحدیان مظلوم افزود: در جمع مرزبانان این فرماندهی نشاطی مشاهده می شود که نشان از قدرت و عزت آنان همراه با تربیت دینی قوی دارد؛ سربازانی که با خلوص نیت در مرزهای شرقی کشور و در شرایط سخت و طاقتفرسا مشغول جهاد در راه خدا هستند.
وی گفت: امروز ما حامل سلام همه خادمان رضوی و مردم شهر مشهد به مرزبانان هستیم و قدردان زحمات آنان در برقراری امنیت در مرزهای کشور خواهیم بود.
این خادم حرم رضوی با اشاره به کرامت خانواده شهدا گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون قطره قطره خون شهداست و خادمان بارگاه ملکوتی امام هشتم حامل پیام مردمی هستند که خود را مدیون شهدا می دانند.
در ادامه این دیدار فرمانده هنگ مرزی تایباد با بیان این که مفتخریم که در شهرستان مرزی تایباد میزبان خادمان حرم رضوی هستیم افزود: تلاش همرزمان در این فرماندهی و حفاظت و کنترل ۳۰۰کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان کاری بسیار ستودنی است.
سرهنگ کاظم صمدی اظهار کرد: برقراری امنیت در کشور از برکت خون شهدایی همچون حسنی و محمدزاده به وجود آمده و امروز حضور در جمع خانواده این عزیزان افتخاری است که شهدا نصیبمان کردهاند.

خبر جدید  بهره برداری از 33 طرح عمرانی خدماتی در شهرستان خوشاب


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *