اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

ذخیره سازی میوه مورد نیازمردم برای ایام سال جدید در حال انجام است

ذخیره سازی میوه مورد نیازمردم برای ایام سال جدید در حال انجام است

به گزارش خبرنگار مهر، علی رسولیان صبح شنبه در جمع خبرنگاران به تمهیدات در نظر گرفته شده برای تامین کالاهای مورد نیاز مردم در پایان سال اشاره و اظهارکرد: خوشبختانه در حوزه تولید گوشت مرغ با جوجه ریزی گسترده ای که در سطح مرغداری های استان به میزان هفت میلیون و ۴۰۰ هزار قطعه انجام شده است برای ایام نوروز محدودیتی در تامین گوشت گرم مرغ مورد نیاز نداریم. 

خبر جدید  ورود بیش از یک میلیون و 794 هزار نفر به خراسان رضوی

وی افزود: در بخش تامین میوه نیز اقدامات خوبی انجام شده و سهمیه استان برای این ایام یک هزار و ۵۰۰ تن سیب و ۳ هزار تن پرتقال می باشد که تا کنون بخشی از این سهمیه خریداری و ذخیره سازی شده است.۷۵۰ تن سیب و دو هزار و ۵۰ تن پرتقال تا کنون به استان حمل  و در سردخانه ها ذخیره سازی شده است.

خبر جدید  ساخت مجسمه اساتید موسیقی مقامی خراسان رضوی

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به افزایش مصرف و حجم زائران ورودی به شهر و استان برنامه ریزی های لازم در این رابطه انجام شده است و جای هیچ نگرانی نیست.

رسولیان تاکید کرد: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال طرح ویژه نظارت و کنترل بر بازار کالا و خدمات با مشارکت سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتحادیه ها صنفی اجرایی شده است که تا پایان فروردین ماه ۹۷ ادامه می یابد.
 

خبر جدید  حمایت از تولید ملی در گرو مدیریت بازار ارز است

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *