اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رأی‌گیری انتخابات اتاق مشهد یک ساعت تمدید شد

رأی‌گیری انتخابات اتاق مشهد یک ساعت تمدید شد

رییس اتاق مشهد و ایران و کاندیدای این دوره از ابتدای زمان اخذ رأی‌گیری در محل اتاق مشهد (محل اخذ رأی) دفتر کار خود حضور دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در مشهد، با تصمیم هیات نظارت بر انتخابات اتاق خراسان رضوی، ساعت رایگیری در نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق مشهد یک ساعت تمدید شد. این در حالی است که تعداد زیادی از افرادی که واجد رأی دادن هستند در محل اتاق بازرگانی و خیابان مجاور حضور دارند .

خبر جدید  تولید اولین آجرهای رخ بام در شهر تاریخی سبزوار

از ابتدای شروع رأیگیری در محل اتاق بازرگانی صنایع معدن و کشاورزی مشهد جریان حاکم بر اتاق از ورود خبرنگاران رسانهها بهجز صداوسیما جلوگیری بهعمل آورده و فقط راه ارتباطی را کانال خبری تلگرامی اتاق اعلام کردهاند.

شافعی رییس اتاق ایران که ریاست اتاق مشهد را نیز عهدهدار است و کاندیدای نهمین دوره نیز میباشد در محل کار خود یا همان محل اخذ رای انتخابات حضور دارد و تمام کاندیداهای فعلی صرفا برای اخذ رأیشان حق حضور داده و فوری به خارج از اتاق راهنمایی میشوند.

خبر جدید  دوران ماه عسل وزارت بهداشت تمام شد / امسال سالی است که هرگز کسی آن را در اقتصاد ایران ندیده است/ تربیت تکنسین فوریت‌های پزشکی زن برای نخستین بار در کشور

آخرین آمار از حضور حداکثری افراد واجد شرایط دارد و ازدحام غیرقابل پیشبینی بازرگانان را در پی داشته و تاکنون بیش از ۱۳۰۰ نفر موفق به ارائه رای خود شدهاند که نسبت به دوره قبل که ۶۰۰نفر شرکت نموده اند قابل تامل میباشد .


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بارندگی ۱۵ شهرستان خراسان رضوی را دربرگرفته است
برچسب‌ها:


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *