رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد در مراسمی با حضور معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما معرفی شد. " /> رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد معرفی شد | اخبار مشهد خراسان ما
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد معرفی شد

رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد معرفی شد

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، مراسم تکریم و معارفه رؤسای جدید و قدیم دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد عصر امروز با حضور علیرضا منظری توکلی معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما و جمع كثیری از مسئولان استانی و دانشگاهی در سالن همایشهای دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد.

منظریتوکلیدر این مراسم از تلاشهای مهدی ملكنژاد رئیس سابقدانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی مشهد تشكر و قدردانی كرد و برای علی سروری مجد رئیس جدید این دانشگاهدر این مسئولیت آرزوی موفقیت کرد.

وی با تاكید بر اینكه موقعیتها و مسئولیتهایی كه به عهده انسانها نهاده میشود نه حق است و نه امتیاز، اظهار کرد: این مسئولیتها وظیفه و تكلیف است كه ما در قبال خون شهدا و دین به خانواده آنان و جانبازان داریم؛ بنابراین باید به نحو احسن ادای دین و وظیفه کنیم.

خبر جدید  مه گرفتگی در جاده های خراسان رضوی/رانندگان احتیاط کنند

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد نیزاز همکاری و همراهی اعضای هیأت علمی و كاركنان دانشگاه در طول دوران مسئولیتاش قدردانی کرد و گفت: بهرغم اینكه بیش از ۹۰ درصد درآمد دانشگاه صرف هزینههای حقوق و مسائل جاری میشد، این رقم با انضباط مالی به ۸۱ درصد كاهش یافت.

ملكنژاد با بیان اینكه سال گذشته با مساعدت و همكاری همه بخشها، این واحد دانشگاهی از زیاندهی خارج شد، افزود: وامهایی كه برای معیشت كاركنان و استادان در دوسال پرداخته نشده بود با انضباط مالی ایجاد شده به آنان پرداخت شد.

معاون علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد اظهار کرد: در حوزه آموزش نیز چندین رشته جدید به واحد مشهد افزود و برای حوزه علوم پزشكی نیزدر رشتههای مامایی و پرستاری تحصیل در مقطع تحصیلات تكمیلی فراهم شد.

خبر جدید  2 طرح کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی تایباد اجرایی می‌شود

وی از افزایش سه برابری تعداد دانشجویان بینالمللی در واحد مشهد خبر داد و گفت: امروز دانشگاه آزاد مشهد جزء سه دانشگاه اول در جذب دانشجوی خارجی است.

ملکنژاد با بیان اینكه در اجرا و برگزاری برنامههای فرهنگی اجتماعی در چندموردالگوی كشوری بودهایم، تصریح كرد: برگزاری دورههای حیات طیبه، بصیرتافزایی، پیادهروی دانشجویان در دهه آخر صفر و… از جمله این اقدامات بوده است.

در ادامه علیرضا سروری مجد رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد از تلاش رؤسایاین دانشگاه در ۳۰ سال گذشته قدردانی و ابرازامیدواری کردبا همكاری و مساعدت همه بخشها برای توسعه و پیشرفت دانشگاه بكوشیم و به رشد و تعالی و بالندگی آن بیفزاییم.

خبر جدید  مراسم یادبود جان‌باختگان حادثه واژگونی اتوبوس در واحدهای دانشگاهی

وی سلامت و رشد و تعالی انسان و تسریع و توسعه طرحهای دانشبنیان را از برنامههای خود در دانشگاه عنوان و تأكید کرد: امیدوارم با همدلی و همراهی و كار و تلاش مخلصانه فارغ از هرگونه گرایش در راستای اهداف عالیدانشگاه و نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.

سروری مجد با اشاره به ظرفیتمادی و معنوی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، افزود: خراسان رضوی با برخورداری از دیرینه ادبی و هنری و وجود بارگاه امام رضا (ع) میتواند پایگاه گسترش ارتباطات بینالمللی باشد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *