اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست

رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، حجتالاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی ظهر امروزدر مراسم افتتاح همزمان دوهزار کانون خادمیاری رضوی در شهرهای کشور که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار داشت: مجموعه بزرگی از نیروهای متدین و متخصص و مخلص امروز به نام امام رضا(ع) در حال خدمترسانی به مردم هستند و این آهنگ خدمت به نام مبارک ایشان در کشور رقم میخورد.

تولیت آستان قدس رضوی بیان کرد: این خدمت از این لحاظ مقدس محسوب میشود که به نام مبارک امام رضا(ع) مزین است و افراد مختلف با توانمندیها و تخصصهای گوناگون امروز در حال خدمترسانی هستند و خود را برای خدمت به آن حضرت آماده کردهاند.

خبر جدید  امام‌جمعه مشهد: آقای رئیس‌جمهور مشکل توزیع کالا از کجا آمده؟/ هر کسی از بیانیه "گام دوم" تخلف کند خائن به ظهور امام زمان(عج) است

رئیسی عنوان کرد: فعالیت در قالب خادمیاری، دلهای این خادمان را به یکدیگر نزدیک کرده و همه این خادمیاران یک وجه مشترک دارند و آن هم این است که با شور و شوق خود را برای خدمت آماده میکنند.

وی با اشاره به اینکه خدمت به ساحت امام رضا(ع) در چارچوب طرح خادمیاری، خدمتی منفعتطلبانه نیست گفت: این مهمترین تفاوتی است که این نوع خدمت با سایر خدمتها دارد و در یک چارچوب انسانگرایانه صورت میگیرد و ابعاد آن نیز بسیار وسیع است همچنان که طیفهای مختلف با توانمندیهای مختلف در این چارچوب ساماندهی میشوند.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: دفتر آستان قدس رضوی در سراسر کشور امروز این آمادگی را پیدا کردهاند که حلقه وصل میان کسانی باشند که نیازمند خدمت هستند و افرادی که آماده خدمت هستند.

خبر جدید  تولیت آستان قدس رضوی: معیار فعالیت فرهنگی آستان قدس منویات مقام معظم رهبری است

رئیسی با بیان اینکه هزاران خدمت به نام مقدس امام رضا(ع) در سراسر کشور صورت میگیرد اظهار داشت: این خدمتها در حال میلیونی شدن است و طیف وسیعی از افرادی که نیازمند این خدمات هستند از آنها بهرهمند میشوند.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: شیرینترین پاداش این خدمات نیز همان تبسمی است که بر لب کسانی مینشیند که از این خدمات بهره بردهاند؛ تمام این خدمات گسترده با محوریت آستان قدس رضوی و به نام امام رضا(ع) صورت میگیرد.

خبر جدید  موضع سرسخت و شدید شهید کامیاب ‌در برابر گروهک‌ها و منافقین+فیلم

انتهای پیام/ش*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *