اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

راز جنایت هولناک در مشهد برملا شد

راز جنایت هولناک در مشهد برملا شد

برادر مقتول که به‌خاطر حفظ آبرو خواهرش را به قتل رسانده بود پس از ۱۳ دستگیر شد.

به گزارش ایلنا از مشهد، صبح ۱۹ تیر ۸۴ شهروندان در تماس با نیروهای انتظامی از کشف جسد دختر جوانی که روسری دور گردنش پیچیده شده و آثار وارد آمدن ضرباتی با جسم سخت بر سر وی نمایان بود، در زمینهای کشاورزی حاشیه جاده سرخس -مشهد خبر دادند که پس از بررسی هیچگونه مدارک هویتی و شناسایی از مقتول به دست نیامد.

خبر جدید  تحقق 86 درصدی تعهد اشتغال در بردسکن/ ایجاد اشتغال 300 نفر توسط معین اقتصادی شهرستان

پس از بررسی دقیق هویت وی توسط پلیس مشخص شد دختر ۱۹ ساله دارای دو فقره سابقه روابط نامشروع است بنابراین کارآگاهان به آدرس موجود در پرونده رفتند اما در اطراف روستای کنهبیست مشهد نیز کسی خانواده ای به نام «ر» را نمیشناخت.

پس از گذشت ۱۳ سال مجدد پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت. سوال این بود که چرا در طول ۱۳ سال گذشته هیچوقت ماجرای گمشدن وی را به پلیس گزارش نکردهاند؟ پس احتمالا اعضای خانواده وی در مرگ او دخیل هستند.

خبر جدید  خراسان رضوی ظرفیت های خوبی در حوزه تامین انرژی پاک دارد

با گمانه زنی کاراگاهان پلیس یکی از برادران مقتول که «مجید – ر» نام دارد دستگیر شد.

مجید پس از اینکه از اینکه متوجه شد کارآگاهان از همه چیز باخبر هستند لب به سخن گشود و گفت: خواهرم با افراد متعددی ارتباط داشت و آبروی ما را برده بود. او حتی با یکی از همکارانم نیز ارتباط داشت تا اینکه به پیشنهاد همکار سنگکارم او را سوار موتورسیکلت کردیم و به سمت مهدیآباد به راه افتادیم.

خبر جدید  اصلاح فرآیندهای صدور مجوز فعالیت در سه حوزه کسب و کار

وی در ادامه اعتراف خود افزود: آنجا من روسری را دور گردنش پیچیدم و محکم میکشیدم که در همین حال دوستم سنگ بزرگی را بر سرش کوبید و خواهرم جان سپرد و بعد هم جسد او را در همان منطقه انداختیم. وقتی مدتی از خواهرم بیخبر ماندیم پدر و مادرم گفتند خوب بود او گم شد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *