به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، حجتالاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی ظهر امروز در اجتماع بانوان فاطمی در رواق امام خمینی(ره) بارگاه منور رضوی اظهار داشت: هرچه خیر در عالم است در خانه حضرت زهرا(س) است؛ در حوزه فکر و اندیشه و عمل و اجرا آنچه خیر وجود دارد خداوند متعال به وسیله زهرای اطهر(س) به بشریت مرحمت فرمود.

خبر جدید  برگزاری بزرگترین شادپیمایی عروسکی کشور در پدیده شاندیز

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به شخصیت ملکوتی حضرت زهرا(س) بیان کرد: درک و توصیف این شخصیت برای ما بسیار مشکل است؛ نامهای مبارک آن حضرت نیز بیانگر این مسئله است؛ فلسفه خلقت و آفرینش عالم نیز حول محور حضرت فاطمه زهرا(س) میچرخد. تحلیلها و سخنان و بررسیهای مختلفی در این زمینه صورت گرفته است.

خبر جدید  ایران آمادگی توسعه روابط پزشکی با لبنان را دارد

رئیسی افزود: ایشان برای نجات زندگی انسان آمده و برای اینکه یک الگوی فکری، عملی و اخلاقی و اجرایی را متبلور کنند؛ ایشان مربوط به تمام ادوار و نسلها هستند؛ آنچه امروز در سیره فاطمی میتوان دید جامعیت شخصیت ایشان است که باید ایشان را شناخت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه به میزانی که ممکن است باید تلاش کنیم حضرت زهرا(س) را بشناسیم تصریح کرد: شناخت سخت است اما به میزانی مکلف و موظف هستیم؛ مگر نه این است که فرمود کسی لیله القدر را درک میکند که فاطمه زهرا(س) را بشناسد.

خبر جدید  پیروزی تیم والیبال پیام خراسان مقابل شهرداری ارومیه در مشهد