اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رزرو ۸۰ درصدی هتل‌‌‌های مشهد در ایام نوروز؛ قیمت‌‌ها ثابت ماند

رزرو ۸۰ درصدی هتل‌‌‌های مشهد در ایام نوروز؛ قیمت‌‌ها ثابت ماند

محمد قانعی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم درمشهدمقدس در ارتباط با فراهمسازی شرایط مطلوب این شهر در ایام نوروزی اظهار داشت: با توجه به آمار به دست آمده در این بخش، هتلهای مشهد در روزهای عید نوروز مراجعه کننده بیشتری از سایر شهرها دارند.

رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضویخاطرنشان کرد: علاوه بر فعالیت بیشتر هتلها در این روزها نسبت به سایر روزهای سال، وضعیت هتلها در همین ایام در مقایسه با نوروز سالهای گذشته بهبود یافته و این بخش با پیشرفت بسیاری مواجه است.

وی در ارتباط با قیمت هتلها تصریح کرد: بهدلیل بالارفتن قیمت در تمامی اجناس و خدمات در نوروز، در این بخش نیز شاهد افزایش قیمت بودیم اما هزینه اتاقها مانند گذشته بوده و در این زمینه تغییری ایجاد نشده است.

قانعی بیان کرد: عدم افزایش نرخ اتاقها از نظر اقتصادی مناسب نبوده اما در بُعد معنوی به طور مطلوب مؤثر واقع شده است.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش گزینش شهر مشهد برای زیارت از سوی مسافران، رشد و افزایش بیشتری را در بخش اقامت در هتلها مشاهده میکنیم. بالغ بر ۸۰ درصد ظرفیت هتلها در شهر مشهد رزروشده و در تعطیلات در پیش رو تمامی اتاقهای رزرو شده مورد استفاده قرار میگیرد.در صورت افزایش قیمتهای اتاقها قطعاً مسافران به اقامتگاههای غیرمجاز مراجعه میکردند، این مسئله مشکلات بسیاری را در زمینه بهداشتی و امنیتی به وجود میآورد.

خبر جدید  ترافیک در محور ورودی مشهد سنگین است؛ لغزندگی جاده‌های خراسان‌رضوی

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *