معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما گفت: رسالت اصلی مدیران حوزه تعلیم و تربیت باید تربیت دانش‌آموزانی متدین و انقلابی باشد. " />رسالت اصلی مدیران تربیت دانش‌آموزان متدین و انقلابی باشد | اخبار مشهد خراسان ما - Part 60761
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رسالت اصلی مدیران تربیت دانش‌آموزان متدین و انقلابی باشد

رسالت اصلی مدیران تربیت دانش‌آموزان متدین و انقلابی باشد

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از روابط عمومی سما، علیرضا منظریتوکلی ظهر امروز در اختتامیه همایشی با موضوع جریانشناسی انقلابکه در کتابخانه آستان قدس و با حضور مدیران مدارس سمای سراسر کشور برگزار شد، درباره سمینارهای دشمنشناسی شیعه که هرساله در اورشلیم برگزار میشود، گفت: میشل فوکویاما در این سمینار با ارائه مقاله در راستای بازشناسی شیعه بیان میکند که شیعه همانند پرندهای بوده که دو بال سبز و سرخ دارد، بال سرخ آن عاشورا و شهادتو بال سبز آن مهدویت و انتظار است و زرهای بر تن پرنده است که ولایت مطلقه فقیه نام دارد.

خبر جدید  پذیرشFATF برای گرفتن بهانه از آمریکا اوج محافظه‌کاری است

وی با تأکید به هجمههای گسترده رسانهای افزود: دشمنان میدانند که تنها راه نفوذ و نابودی انقلاب از بینبردن اصل ولایتفقیه است و به همین دلیل رهبری را نشانه گرفتهاند.

رئیس سازمان سما با تأکید بر رسالت مدیران حوزه تعلیم و تربیت در این برهه خاص تاریخی تصریح کرد: میخواهیم شرایطی فراهم کنیم که دانشآموزانی متدین و انقلابی تربیت کنیم؛ چراکهفاکتور اصلی و بیبدیل چنین دانشآموزانی، حضور مدیران مؤثر و معتقد به اصل نظام جمهوری اسلامی است.

خبر جدید  تاکنون ۱۳۰ هزار زائر پیاده به مشهدمقدس ورود پیدا کرده‌اند

منظریتوکلی بازنگری در مقررات را ضروری عنوان کرد و افزود: با توجه به تحولاتی که مسئولان ارشد دانشگاه از نظر برنامههای راهبردی بهدنبال آن هستند، بازنگری در مجموعه قوانین خواهیم داشت تا با ساماندهی، گامهای تحولآفرین را برداریم.

وی با تشکر از همه مدعوین و دستاندرکاران این گردهمایی اظهار کرد: در کنار فرزند فاطمه(س) پیمان میبندیم که در مسیر ائمه حرکت کنیم.

خبر جدید  رهبری بهترين توصيف را از حماسه 9 دی داشتند

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *