رئیس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی از رشد تصاعدی کرسی‌های آزاداندیشی در این دانشگاه خبر داد. " /> رشد تصاعدی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

رشد تصاعدی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی

رشد تصاعدی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، حجتالاسلام حسن خیری ظهر امروزدر نخستین همایش تخصصی تعالی و تحول در علوم انسانی و آشنایی استادان با روش اجرایی کرسیهای ترویجی و نظریهپردازی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شد با یادآوری مطالبه مقام معظم رهبری درباره برگزاری کرسیهای آزاداندیشی در دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی این مطالبه رهبری که بر زمین مانده بود را با انتخاب حجتالاسلام عبدالحسین خسروپناه بهعنوان معاون علوم انسانی اجرایی کرد.

وی با بیان برنامه، اهداف و فعالیتهای صورت گرفته توسط دانشگاه آزاد در حوزه کرسیهای نظریهپردازی و ترویجی، اظهار کرد: این برنامه در حالی در ۱۲ استان اجرا شده که تعداد کرسیهای آزاداندیشی به صورت تصاعدی رشد داشتهاند.

نخستين همایش تخصصی تعالی وتحول در علوم انسانی در مشهد

رئیس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه مخاطب اصلی ما جوانان هستند، افزود: با آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی با استفاده از چشمانداز بیانیه مقام معظم رهبری، امیدوارم رسالت خود را بهخوبی ایفا کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد نیز گفت: در دوره جدید دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت علوم انسانی و هنر به حجتالاسلام عبدالحسین خسروپناه سپرده شده تا با توجه به شخصیت علمی، دانشگاهی و حوزوی وی،تحولی ویژه در حیطه علوم انسانی در دانشگاه صورت گیرد.

نخستين همایش تخصصی تعالی وتحول در علوم انسانی در مشهد

علی سروریمجدبا بیان اینکه سه استان خراسان، قم و اصفهان قطبهای علوم انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شدهاند، با بیان نقش مهم وحدت حوزه و دانشگاه و ایجاد دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، ابرازامیدواری کرد که ایجاد این دبیرخانه آثار و ثمرات ارزشمندی به همراه داشته باشد.

وی حضور ۵۳ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی دراستان خراسان رضوی را ظرفیت عظیمی دانست که میتواند در تعالی و ارتقای علوم انسانی مثمر باشند.

به گزارش آنا، این همایش با هدف آشناسازی اعضای هیئت علمی دانشگاهها با چیستی، چرایی و چگونگی برگزاری کرسیهای ترویجی نقد و مناظره و تخصصی نظریهپردازی همت معاونت فرهنگی دانشجویی (پژوهشکده مطالعات اجتماعی و انقلاب اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی) و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/ ۴۱۲۲/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد